- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 838 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 838 Culés
0
jak myślicie Arthur kogo bardziej z dwójki wam przypomina Xaviego czy Inieste? Myślicie że jeszcze bardziej się rozwinie czy to wszystko na co go stać. W ile % wam przypomina nasze legendy? :D Zapraszam do dyskusji :D
16
@LeoMessi1994 Głupie pytanie. Z piłką przy nodze wygląda i porusza się tak samo jak Xavi. Poza tym ma 22 lata to jakim cudem może to być wszystko na co go stać?
0
@LeoMessi1994 Bardziej Xaviego.
3
@LeoMessi1994 W tym sezonie jest tutaj zdecydowanie przeceniony. Gomes gra w Evertonie, ale w wielu meczach miałem wrażenie, jakby dalej u nas grał. Okrutne, ale takie jest moje zdanie. Sorry, ale do tyłu i do boku to w ekstraklasie pomocnicy umia podać. Nie oczekuje 10 podań prostopadłych na mecz, ale on to ma niewiele więcej w całym sezonie
0
@FCB24 Po pierwsze to jest jego pierwszy sezon na takim poziomie,więc dajmy mu czas . A po drugie to nie zawsze pomocnicy w ekstraklasie potrafią do tylu podać xD
0
@Nano22 czemu od razu taki agresywny ton ..... normalne pytanie jak to po co człowiek żyje.... pytanie to pytanie proponuje melisy się napić....:)
0
@LeoMessi1994 Czemu agresywny? :D
Ja pełen miłości do wszystkich. Głupie pytanie było do kogo Arthur jest bardziej podobny skoro na boisku porusza się 1 do 1 jak Xavi.
0
@Nano22 już myślałem że ty to ten z tych troli , w takim razie wszystko w porządku :D
0
@LeoMessi1994 Mi jakoś bardziej przypomina Inieste:)
0
@Krzychu1899 mówisz? :O jakie argumenty masz? :)
0
@LeoMessi1994 Prowadzeniem piłki Inieste mi przypomina to, ze ciężko mu tą piłkę odebrać, świetny drybling.
1
@Krzychu1899 szkoda że tak trudno dobrych młodych znalezsc piłkarzy