- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1364 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
134
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1364 Culés
0
Taka beka z Karima że FF wybrało go jako najlepszego francuskiego zawodnika grającego poza granicą..hmm.A tak z ciekawości teraz patrze i szczerze to nikt liczbami z graczy ofensywnych się nie zbliżył do niego xD.W całym sezonie Benzema z 30 bramkami i 11 asystami.
0
@Encore Oliviera powinni wybrać
12
@Encore Bez niego Realu nie byloby w LM
0
@Encore Zasłużony wybór, po prostu.
6
@kenneth99 Można się smiać ale to naprawde był niezły sezon Benzemy.
2
@Encore Nawet lepszy od Suareza
3
@Encore Ja szczerze mówiąc nie rozumiem skąd ta beka się wzięła. Benzema jest bardzo dobrym napastnikiem i po odejściu Ronaldo odżył. Jest najlepszym zawodnikiem Realu w tym sezonie.
1
@kenneth99 Tymbardziej że Benzema miał fatalnych partnerów w tym sezonie..z kim on miał grać?Z Bale'm którego lubie ale gra bardzo słabo.Suarez ma Messiego :]
2
@Encore Karim Benzema jest świetnym piłkarzem i pokazał co potrafi nie mając CR7 obok siebie. Wróg ale zawsze lubiłem jego grę
2
@Janiama Inteligetnie gra.Zawsze pod partnerów a nie pod siebie.Może to nie jest Benzema z tych swoich najlepszych czasów ale wciąż jakośc jest.
4
@Encore Jak dla mnie Benzema jest genialnym piłkarzem. Tu nawet nie chodzi o liczby, tylko o jego technikę, wizję gry, ustawianie się, które pomaga całej reszcie w ofensywie. Ronaldo w Realu nastukał takie liczby w dużej mierze też dzięki Karimowi.
0
@VEB931 Piłkarsko to jest kosmos, jak on przyjmuje piłkę jak prowadzi to uczta dla oczu. Fajny piłkarz po prostu
0
@Janiama Kto by się spodziewał, że zawodnik Realu będzie tu bardziej doceniany do tego Benzema niż przez kibiców Hali :p
2
@Coutinho007 Każdy patrzy na futbol inaczej :)
2
@Coutinho007 Staram się zawsze doceniać dobrych piłkarzy bez względu na to gdzie grają.