- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1273 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1273 Culés
11
Ale bym se zjadł placki ziemniaczane
1
@Chwytliwy Klęska głodu na Podlasiu
0
@Chwytliwy jakieś 15 lat z okładem nie jadłem. Ale aż mi teraz ślinka pociekła na samą myśl.
1
@Odesseiron Co ty pier......,to idź i żonę ubłagaj aby ci zrobiła, niebo w gębie
1
@barcelonaLM Żywiołowa także, burza że o panie zaraz uderzy
0
@Chwytliwy No akurat tego żona moja nie potrafiłaby zrobić. Sam bym musiał. I wiem, że to niebo w gębie. Ale żona hetera z pewnych względów właśnie wykluczyła już dawno pewne rzeczy z jadłospisu
0
@Chwytliwy Żonę, a od czego chłop ma ręce?
0
@Tom0VeB No mnie nie pytaj, ja nie mam żony
2
@Chwytliwy Takie z cukrem i śmietaną mmm
2
@Tom0VeB Heh no wiesz od czego xd
1
@Chwytliwy Właśnie smażę, zapraszam
0
@WisniaKala Już biegnę przez las, ale w koło same drzewa
3
@Chwytliwy Weź paszport lepiej ^ ^
0
@Danny Gaucho Co ty K..... Nie powiesz Danny
2
@Chwytliwy kiedyś spotkałem się z moim kumplem który pracował w szwecji ale zjechał z powrotem do PL.nie widzieliśmy się dobrych parę lat a tu przypadkiem spotkanie na ulicy,ustawiliśmy się więc na browar i monter.oczywiście po ### była gastrofaza i zaczęliśmy się kłócić jakie placki lepsze,ja mówię że z gęstą,chłodną śmietaną a on że z sosem.kłótnia trwała bez mała pół godziny,na końcu odwrócił się na pięcie i poszedł,nie odzywa się już jakieś 10 lat.ja placki nadal jem regularnie,oczywiście z chłodną,gęsta śmietaną i posiekaną kolendrą.
0
@Skaramuczi Tylko na słono.
0
@Skaramuczi wyp..... stąd :D