- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1913 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
146
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1913 Culés
0
Casting do nowej produkcji @Danny Gaucho. Kobiety komentujcie :)
3
@SeeleyBooth film o kobiecie w łódce?
1
@SeeleyBooth @Socjopata @Esteban_ Sami się wstydzą.
4
@SeeleyBooth Brzmi to jakbym szukał dziewczyn do porno.
#FakeLaRambla. #StepUser. #PublicAgent.
0
@sidzej Już wiemy kto zagra główną rolę komika :)
0
@Danny Gaucho #Unbanplis
0
@Danny Gaucho Nikt się nie zgłasza. Trzeba samemu poszukać, ale... Zgodnie ze słowami utworu Cleo - w dzień nie szukaj gwiazd one no com som. Casting trwa do wieczora, a później wchodzą Łowcy Gwiazd.
1
@SeeleyBooth 200 zł i mogę założyć perukę.
5
@sebasek99 Nie peruka będzie problemem... :)
3
@sebasek99 Umiesz twerkować?
3
@Danny Gaucho Panowie odnośnie twerkowania to pamiętacie na kogo głosujemy przy najbliższej gali Złotej Piłki FCBarca... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"Jeśli w następnym roku wygram, to wrzucę filmik, jak twerkuję do hymu Realu Madryt. Róbcie screeny." @sidzej
0
@SeeleyBooth Aa to w scenach rozbieranych nie pomogę :( Ale mogę wtedy mikrofon trzymać, czy coś.
3
@sebasek99 To nie mikrofon będziesz trzymał xD
3
@sebasek99 Aha, wolisz przy mikrofonie pracować ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@SeeleyBooth Ciocia sidzej udzieli wam cennej lekcji na temat polityków. Głosujecie. #wolnetwerki
8
@sidzej I cyk złamanie ciszy wyborczej. Poszło zgłoszenie ;D
2
@SeeleyBooth @Danny Gaucho Już rozumiem czemu do takich rozmów wysyłają agentów xD
2
@sebasek99 To @SeeleyBooth właśnie wysyłają. Jest obyty(odbyty huahahaha) w tym temacie :)