- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1484 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
97 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1484 Culés
3
Proszę się nie dziwić, że ktoś w innym środowisku używa słów, które Was oburzają skoro tutaj jest podobnie. Wiadomo, że łatwo napisać parę przekleństw i wyzwisk w kierunku piłkarza czy trenera. Oczywiście większość z tych osób spotykając Valverde czy piłkarza słowa by nie wydusiła. Krytyka jak najbardziej uzasadniona, ale hejt już nie. Szkoda, że tak wiele osób tego kompletnie nie rozumie i nie ogarnia do czego to może prowadzić. Tym co się dzieje w internecie mogę być tylko przerażony.
2
@student97r daj się dzieciakom wykrzyczeć, dzisiaj sobotni wieczór to nie mają godziny policyjnej na komputer :) jutro będzie można spokojnie podyskutować, jak emocje trochę opadną.
1
@cosinus90 To nie o to chodzi. Przecież tutaj jest wręcz nienawiść i mnóstwo osób to popiera, a potem wielkie zaskoczenie co się dzieje w naszym otoczeniu. Rozumiem złość, ale są granice. Te granice już dawno zostały przekroczone.
0
@student97r Wskaż mi róznicę miedzy krytyką a hejtem ? Pytam bo mam wrazenei ze jakakolwiek krytka jest już hejtem,
1
@Faun To sobie zjedź niżej i poczytaj wyzwiska, przekleństwa itp. Od razu zauważysz różnicę. Widziałem kilka komentarzy z krytyką, reszta już nią nie jest.
1
@student97r wiem o co chodzi, swego czasu popełniłem na ten temat dwie dłuższe wypowiedzi (jedna z nich tutaj : https://www.fcbarca.com/86710-poranny-przeglad-prasy-fcbarcacom,dyskusja-6874166.html#comment-6874166 , fakt że wykrakałem z ostatnim zdaniem). Jakiś czas temu stwierdziłem że do tych psycholi i tak nic nie dotrze, więc zacząłem po prostu zgłaszać te rynsztokowe komentarze, chociaż tyle można zrobić :)