- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 925 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 925 Culés
1
Oglądam powtórkę finału PK, która leci właśnie na Eleven a nie miałem okazji wcześniej zobaczyć tego meczu. Ten mecz chyba idealnie pokazuje jak obcą materią są w drużynie Coutinho i Semedo. Jeden zagubiony od wielu miesięcy a drugi wygląda jak 30-latek na studniówce. Obaj równie nieporadni i niewiedzący jak się zachować. Chyba trzeba dać szansę Wague bo optycznie wyglądał znacznie lepiej od Portugalczyka.
2
@nabial przy tej naszej taktyce Valverde to większość by tak wyglądała.... Defensywny styl i często nie ma komu podać..
4
@Messibestplayerintheworld ludzie kochani...
1
@Messibestplayerintheworld Moim zdaniem taktyka jest tutaj drugorzędna. Patrząc na grę Semedo widać, że powyżej solidności się nie wybije. Jest solidny w obronie ale gdy ma zrobić coś w ataku to wygląda jak dziecko we mgle. Nie wie kiedy wybiec, kiedy podać a kiedy uderzać. Cou siadł psychicznie dramatycznie. Zupełnie nie myśli i nie podejmuje ryzyka.
3
@Rewolucja123 Fajnie by tak było z automatu blokować każdego kto argumentuje nawet wygraną PiS taktyką Valverde
1
@nabial Fajnie, że napisałeś o Semedo i Coutinho czyli 2 największych kozłach ofiarnych tej strony, napisz też swoje przemyślenia co do gry Rakiticia, Sergi Roberto jako skrzydłowego, Busquetsa, nie wiem czy wiesz ale wg większośći Cou był top 2 graczem naszej drużyny na przestrzeni całego meczu także fajne wnioski fajne.
1
@myscooter Warto też napisać o Albie bo to co zrobił przy tych dwóch bramkach to szkoda gadać
0
@myscooter Grunt, że Ty się do nich prujesz w każdym komentarzu. Dla równowagi pozwól mu się skupić na tych 2 zawodnikach