- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1946 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
146
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1946 Culés
0
Kiedy Bartomeu mówił ze wie co stanie się z De Ligtem to kłamał czy nie? :P
Minęło już sporo czasu a tu nadal cisza. Ciekawe z czego to wynika. Nie mówi się takich rzeczy „tak o”.
2
@jacobFCB a może nie kłamał, tylko miał na myśli że wie że nic z tego nie będzie xD
0
@jacobFCB Może po prostu wie, że de Ligt nie przyjdzie do Barcelony.
0
@Odesseiron szkoda by było ;P
0
@jacobFCB Ja tam akurat nie uważam tego transferu za priorytet. Wręcz przeciwnie. Jestem zdania, że mamy ważniejsze problemy na głowie.
0
@Odesseiron no mamy problem niewątpliwie i to nie jeden. Natomiast jego przyjście wniosłoby trochę świeżości w obronie. Cholera wie co z Umtitim. Vermaelen odchodzi, Lenglet kozak, Todibo tez jest poki co niewiadoma.
0
@jacobFCB De Ligt przyjdzie, możesz mi zaufać ;P
0
@jacobFCB Najwięcej świeżości to my potrzebujemy w linii pomocy. Sam de Jong to według mnie za mało. Arthur na chwile obecną szału nie robi, a i przytyło mu się co nieco, a to mało profesjonalne. Potrzeba nam również kogoś w ataku. Być może Griezmann. Dalej to zmiennik/konkurent dla Alby. W dalszej części można myśleć o stoperze.
2
@Odesseiron Arthur zagrał w Barcy jeden sezon a już od pierwszych spotkań wyglądał jak by tu był od lat. Nie da się w najtrudniejszym dla pomocników klubie wejść ot tak sobie i cały czas grać fenomenalnie. Arthur gral lepiej niż się zapowiadało ale w końcówce zabrakło mu mocy, transfer z Brazylii do Europy to ogromny przeskok zwłaszcza jeżeli chodzi o intensywność gry, więc wcale mnie nie dziwi słabsza końcówka sezonu Arthura