- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1828 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1828 Culés
0
Witam! Kogo obstawiacie (na chwilę obecną) do wygrania Złotej Piłki 2019? Obiektywnie, bez emocji. Dzięki.
10
@DonAndrzejos Messi, każdy inny wybór to głupota
0
@DonAndrzejos obstawiam Van Dijka, ale wolałbym Messiego.
0
@DonAndrzejos Zależy co podpasuje w tym roku "ekspertom".
0
@DonAndrzejos więcej będzie można powiedzieć po Copa America.
A na obecną chwilę chyba van Dijk
0
@Transu96 też mam z tym problem. Dla mnie osobiście Złota Piłka powinna trafić do Messiego ale może tak być, że trafi do kogoś z LFC np. Do VVD. Dziwne są kryteria przyznania tego trofeum. Dziwne i mało zrozumiałe.
13
@DonAndrzejos Messi, jak ktoś mówi, że VVD to odsyłam do Varane’a z zeszłego roku.
0
@DonAndrzejos W tym roku Messi indywidualnie zmiażdzył wszystkich, jedyną konkurencją Salah lub Van Dijk
0
@Kelvin Sam VVD miał przyznać dla ESPN, że najlepszy piłkarzem na świecie jest Leo
3
@DonAndrzejos Złotą Piłkę powinien wygrać Messi. I tego nie ma co rozwijać, każdy wie dlaczego. Natomiast sytuacja Modricia jednoznacznie pokazała, że nagrodę może zgarnąć VVD. I według mnie to on ją otrzyma. Niestety, ale ta nagroda przestała być obiektywna dawno temu.
0
@Aveiro Właśnie zmierzałem do tego casusu Modricia. Ale Modry mimo wszystko coś tam klepał i dodatkowo miał finał MŚ
0
@DonAndrzejos obiektywnie i bez emocji powinien wygrać Messi a jak będzie to zobaczymy. Francuzie nie raz pokazali, że nie nagradzają najlepszych
0
@DonAndrzejos Pewnie, że tak! Miał bardzo dobry sezon, na poziomie klubowym i reprezentacyjnym. Mam na myśli to, że Messi (i Ronaldo również) od tylu lat są na nieosiągalnym dla nikogo innego pułapie, że zaczęły się próby wygaszenia ich świetności. Przyzwyczaili nas do tego, że grają jak grają i są tego efekty. Wyobraźmy sobie, że Messi gra na takim poziomie jaki zaprezentował w tym roku po raz pierwszy. Wcześniej nie istniał, boom, jest Messi z tego sezonu. Obok niego VVD. Nie byłoby cienia wątpliwości kto zgarnie Złotą Piłkę.