- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1046 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1046 Culés
60
@Huor Ty i Tobie podobni kibice Realu. Znam Was, znam. Praktycznie siedzisz cicho cały sezon, a jak dochodzi do jakichś przełomów u Królewskich lub w trakcie potknięć Barcelony, to nagle wypływasz na wierzch. Dobrze się bawisz? Teraz jesteś nagle rozsądny i obiektywny? Bądź choć w przyszłym sezonie sprawiedliwy i komentuj cały czas albo w ogóle się nie udzielaj. Słabiutkie. Nikt Ci nie zabrania nawet wybiórczo się tutaj udzielać, ale kolego, miej umiar i znaj proporcje, bo zawsze ktoś zapamięta Twoje wyskoki.
0
@Cochise xD a co mam przychodzić tutaj po porażce Realu i triumfie Barcy czego ty oczekujesz czy ja tu przychodzę się chełpić ? nie ale skoro tak to widzisz to ok rozumiem że boli Cie to że u was nie ma transferów i Valverde zostaje i wyżywasz się na mnie spoko szanuję
24
@Huor Nic mnie nie boli ani się nie wyżywam. Kulturalnie zwróciłem Ci uwagę. Dziwne jest to, że jak Real przegrywa milczysz, a jak robi transfery się pojawiasz. To nie jest normalne postępowanie użytkownika FCBarca.com. Do iksde się nie odniosę, bo to jest poniżej poziomu dyskusji.
P.S. de Jong przyszedł, więc transfer jest. Niedługo będą następne. Czego mam zazdrościć? Barcelona wygrała ligę dwa razy z rzędu. Może musisz się tutaj dowartościować.
17
@Huor
"A co mam przychodzić tutaj po porażce Realu i triumfie Barcy?"
I właśnie na tym polega różnica między kibicem a kibicem sukcesu. Albo jeszcze inaczej: między kibicem Realu a hala dzieckiem.
0
@Kapitan hawk czyli prawdziwy kibic Realu przychodzi na LaRamble po porażce i czyta jaki to Real słaby ? acha no spoko nie wiedziałem
7
@Cochise
Cochise, mój przyjacielu :) Rok temu srali żarem, bo "Tibo to najlepszy bramkarz na świecie!" Tibo dostał piątęczkę. Skoro z Ronaldem w skladzie - najwspanialszym z najwspanialszych - byli gwałceni, czy to na Bernabeu, czy to na CN - to Hazardy, Jovicie, Mendy też tego doświadczą :) a dla HD to jedyna radość, móc się tu udzielać.
10
@Huor
To już wiesz, a teraz wyjdz bo serio panoszysz sie tu i spamujesz tymi niby wielkimi transferami realu.
Jakoś w jaskini siedziałeś gdy real konczył lige z niczym
2
@Huor
Prawdziwy kibic Realu, a także każdej innej drużyny, to taki, który potrafi podjąć dyskusję, głównie wtedy, gdy drużynie nie idzie. Z drużyną jest się na dobre i na złe. Z założenia Real, skoro jest Największym klubem w historii - powinien mieć najlepszych kibiców. Jest zupełnie inaczej. Ma najwięcej kibiców sukcesu. Pochowane w jaskiniach pi*deczki.
1
@Huor Nie, ale prawdziwy kibic nie przychodzi na konkurencyjną stronę, by tylko wylać swoje żale, próbując się dowartosciować po serii niepowodzeń.
0
@Huor spokojnie i bez transferów Barca da sobie radę z realem