- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1525 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1525 Culés
0
Tak szczerze to nie wiem jak głupim trzeba być żeby w ogóle zastanawiać się nad klubem mając opcję P$G vs Barca... W P$G oprócz kasy nie dostanie nic, no może fochy Neymara w szatni gratis, a w Barcelonie rozwój, walka o wszystko w każdym sezonie i też kosmiczne pieniądze. Ten gość jest młodszy ode mnie, a ma taką szanse i myśli o tym żeby ją zmarnować...
0
@PawkoFCB
To już nie te czasy co kiedyś. Nie z tym trenerem, no i aż tak słabo ŚO nie mamy obsadzonej, żeby z marszu wszedł do składu.
12
@PawkoFCB Dlaczego w PSG ma nie mieć możliwości rozwoju czy walki o wszystko? Sam nie lubie PSG, ale to co wy wymyślacie to hipokryzja jakaś..
0
@PawkoFCB jeśli mam być szczery, na miejscu De Ligta przeszedłbym do PSG. Większa kasa, pierwszy skład, gwarancja pucharów, liga mistrzów. W Barcelonie tylko Messi jest jedynym czynnikiem, który mógłby przekonać mnie żebym przeszedł do Barcelony (oczywiście będąc bezstronną osobą jak De Ligt). Do tego Valverde, o którym nic nie trzeba już pisać
0
@PawkoFCB Biorąc pod uwagę jak Valverde marnuje zawodników, to lepiej będzie miał w tym PSG i taka jest prawda.
0
@Momalsino @Lama20 Dlatego mam jeszcze cichą nadzieję, że Valverde odejdzie jakimś cudem
0
@PawkoFCB nadzieja umiera ostatnia ;)
0
@Lama20
Wymień kilku zawodników których zmarnował valverde
0
@pax bardziej nie wykorzystał ich potencjału, nie grali na swoich pozycjach, albo grali za nich święte krowy, proszę bardzo: Malcom, Coutinho, po części Semedo