- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1379 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
132
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1379 Culés
3
Wiecie co wam pany napisze? Że ten neymar chyba wróci, no to śmierdzi na kilometr że chce wrócić, jego wypowiedzi, gadki prezesa, czuję to w kościach że będzie w tej Barcelonie, ehhh, niestety, ale oby nie, oby nie
3
@Chwytliwy jeszcze będziesz bił brawo po jego akcjach ;)
2
@Chwytliwy To prawda, oby nie wróciły czasy gdy mecze Barcy oglądało się z bananem na ustach
1
@lukas10 Albo się wkurzał, że na niego tyle siana pójdzie a ten będzie co chwila miał jakieś urazy. Ostatnio jego zdrowie mocno daje do myślenia
0
@lukas10 Bić brawo na pewno będzie. Każdy będzie się cieszyć z bramek dla Barcy tylko koledze chodzi o całokształt tej sprawy tego co zrobił i że prawdopodobnie wróci itp.
Chyba :P
1
@Andi18 szczerze? Ja osobiście mam w głęboko to co zrobił przy odejściu od nas ,ja za transfer nie płacę a chce jeszcze zobaczyć jak ktoś wkoncu odciąży Leo
1
@lukas10 no i? Nie zmieni to faktu że nie będę za nim, dla mnie facet jest spalony, jak Gotze, także nie ma takiej opcji
0
@Chwytliwy nie ma co palić Jana tylko spojrzeć przyszlosciowo i jakie korzyści to przyniesie bo ogarnąć się u nas ogarnie
2
@Chwytliwy Nie porównuj Gotze to Neya. Ney nie poszedł do Realu...
1
@LuisSalvano a ty nie wiesz o co biega jak widzę, neymar odszedł z Barcy bez klasy i z takim syfem że trudno mi jest na takie coś patrzeć, widzisz, szanuję lewego który odszedł do Monachium, ale zrobił to z klasą, neymar nawet tego nie uczynił, to samo zrobił Gotze czy Hummels
1
@lukas10 a co mnie to obchodzi? Ja nie będę za nim, będę go tolerować, czy tam szanować jakoś tam, choć założe się że nie, ale nie będę go lubić, ani kibicować