- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1633 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
10
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1633 Culés
0
Kai Havertz.
Dziwi mnie to, że o tego gościa nie bije się pół Europy ani nawet kilka klubów, przynajmniej mnie takie pogłoski ominęły.
Szczerze? Nie widziałem go w akcji więcej niż 2 razy to dużo nie wiem, ale jest w wieku Joao Felixa, gra w mocniejszej troszkę lidze i jest wyceniany na 90mln, a Felix 70. Mimo to głośniej jesto Joao Felixie.
Powiecie mi coś więcej o tym graczu? Nie jest jednak taki super? Staty też baaardzo ładne,
0
@puyol_presidend5 podobno klub już odrzuca za niego oferty sięgające prawie 90 mln bo chcą 100 :)
0
@puyol_presidend5 Z innej beczki. Ta wycena Havertza 90 mln drugi najdroższy zawodnik po Sancho nie wzięła się znikąd.
W głosowaniu 250 piłkarzy Bundesligi, opublikowanym przez „Kickera” na piłkarza sezonu, plebiscyt wygrał:
1. Kai Havertz
2. Marco Reus
3. Jadon Sancho
4. Luca Jovic
5. Filip Kostić
6. Serge Gnabry
7. Robert Lewandowski
Znajomy fan bundesligi napisał o nim
"Bo jest młodym Niemcem. A wszyscy Niemcy jarają się młodymi Niemcami, jakkolwiek to brzmi.
Na ten moment jest to typowy srodkowy pomocnik wychowany w bundeslidze w ostatnich latach - dobry w jednym klubie, zniknie po transferze.
Oni mają generalnie klapki na oczach, szkolą na potęgę przeciętniaków środka pola, a potem jak mają dobry sezon to byle gdzieś opchnac, ostatnim udanym środkowym z Niemiec który coś znaczy w piłce jest kroos, ktory przechodził do Realu jeszcze w innej epoce..."
1
@puyol_presidend5 Często oglądałem jego występy i śmiało można powiedzieć że będzie z niego kozak. Nie jest o nim na tyle głośno bo pewnie ma mniej medialnego agenta który nie przekazuje na bieżąco informacji do mediów. Druga rzecz że dało się gdzieś przeczytać że to skromny chłopak.
0
@szkutnik91 ja czytałem że bayer w tym sezonie go nie sprzeda bo chce się bić o LM czy jakoś tak