- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1394 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1394 Culés
4
Ney oplul ale zarząd Barcelony a nie sam klub. Zawsze to powtarzał że są tu osoby które nigdy nie powinny tu pracować. LR cały czas zarząd obraża, czy to znaczy że plujecie na klub? Wyluzujcie jak ktoś mówi nie itp to mówi nie zarządowi oraz jego projektowi, pracownikom a nie samemu klubowi.
3
@tbas Pewnie jakby Figo odchodził w dzisiejszych czasach to nie jego nazywaliby zdrajcą a zarząd :D
Zgaduję, że większość wyzywała by Bartka a Figo dalej uważaliby za kapitana :D
2
@tbas Nowe, tego jeszcze nie widziałem. Zarząd Barcelony jest częścią klubu, czy to się komuś podoba czy nie. Neymar opluł Barcelonę, bo wytoczył przeciwko niej pozew i zrzekł się statusu socio. No i Neymar to piłkarz reprezentujący klub w którym gra a anonimowy Jurek w internecie to anonimowy Jurek w internecie.
3
@tbas Możemy nie lubić obecnego zarządu. Jednakże w momencie kiedy on pozywa klub wyrządza szkodę nie tylko zarządowi ale i samemu klubowi.
1
@tbas Nie pozwał ich prywatnie tylko jako klub.
5
@tbas dlaczego niby zarząd? Przede wszystkim wystawił kolegów z drużyny i kibiców. Zrezygnował z bycia cule, więc wypiął się na cały klub. Później pozwał o niewypłaconą premie klub, a nie zarząd. Wam to można narobić do gęby, a i tak udajecie, że nic się nie stało.
0
@ProMILs Tak wystawił tych kolegów z drużyny, że duża większość utrzymuje z nim kontakt i chce żeby wrócił ehhhh.
Ale przecież opinia kibica z fcbarca.com jest warta więcej niż Pique, Suareza, Messiego.