- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1585 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
26 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1585 Culés
7
Jaki Polacy i ci wszyscy kanapowi eksperci którzy wypowiadają się na mediach społecznościowych PZPN jakiego to wstydu nie przynieśli nasi piłkarze to zawistna społeczność... Trafiamy do grupy śmierci z 2 najsilniejszymi ekipami na turnieju, każdy nie daje nam szans na żadne punkty, my ucieramy nosa Belgom i Włochom i Michniewicz z piłkarzami wysławiany pod niebiosa, przychodzi zadyszka, słabszy mecz z reprezentacją w której grają zawodnicy Realu, Napoli czy innch Valencii itd. podczas gdy nasz najlepszy zawodnik na papierze (który nie wystąpił w tym spotkaniu) gra w Fortunie Dusseldorf i nagle wielkie rozczarowanie i wielkie oburzenie Polaków „jak mogliśmy przegrać z kadrą wartą 10x więcej od naszej” „wstyd i hańba, niech nie wracają do domu” i potem taki ćwierćmózg będzie pierwszy do spuszczania się nad nimi i gratulacji gdy wygrają...
0
Nie potrafimy grać z Hiszpanami od dawna niestety.
0
@pero1983 z innymi silniejszymi od nas też nie. Jeżeli nie mają gorszego dnia. Włosi grali "wrzutki" na 5 naszych obrońców. To się wybroniliśmy jakoś. Z Hiszpanią to już nie przeszło. Różnica w umiejętnościach jest widoczna gołym okiem nawet ja się nigdy nie widziało żadnego z tych zawodników.
3
@Bovciek Prawda jest taka, że hejt absolutnie nie ma sensu bo chłopaki zaprezentowali się bardzo dobrze JAK NA SWOJE MOŻLIWOŚCI ;) To, że wygraliśmy z Belgami i Włochami to w jakimś tam stopniu jednak przypadek, które oczywiście w piłce się zdarzają. Niestety mecz z Hiszpanią pokazał nasz poziom i nie ma się co dziwić, siła naszej kadry jest nieporównywalnie niska w porównaniu z tymi drużynami. I uważam, że zachwyt jak to mamy super młodzież i poprawia się system szkolenia, jest nie na miejscu i zakłamuje rzeczywistość