- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 774 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 774 Culés
3
Rozważając możliwe transfery oraz w ogóle rozwój drużyny uważam że najważniejszą kwestią powinien być budżet wynagrodzeń.
Patrząc na finanse klubu wszystko wydaje się w porządku oprócz właśnie kwot przeznaczanych na pensje zawodników. Praktycznie nie istnieje jakakolwiek drabinka płacowa przez co rodzą się problemy. Zapewne taka sytuacja pomogła Barcelonie ściągnąć kilku graczy bo zwyczajnie mogła zaoferować większą liczbę na kontrakcie. Zbliżamy się jednak do limitu co powinno wpływać na politykę transferową. I faktycznie okienko sprzed roku pokazało, że można wzmocnić drużynę jednocześnie "odchudzając" budżet wynagrodzeń. Uważam że ten trend musi być utrzymany.
Biorąc to wszystko pod uwagę bardzo sceptycznie patrzę na doniesienia o Neymarze czy dzisiaj Alvesie. Klub musiałby zaproponować im gigantyczne kontrakty oraz zapewne bonusy. Ney ma problemy z kontuzjami i "luźnym" podejściem do futbolu przez co nie wydaje się pewną inwestycją. Trochę inna sprawą jest z Griezmannem gdyż jemu pod kątem profesjonalizmu i zdrowia nie można nic zarzucić. Francuz byłby również rozwiązaniem na środek ataku a tam mamy największy problem. Alves w ogóle jest sporą abstrakcją pod kątem finansowym gdyż będąc rozwiązaniem chwilowym pewnie zarząda jednego z największych kontraktów.
Reasumując chciałem powiedzieć, że stabilność finansowa klubu w połączeniu z mądrą polityką transferową da nam znacznie więcej dobrego niż ściąganie graczy z przeszłości i dawanie im astronomicznych pensji. Zupełnie nie rozumiem gadania o tym, że musimy "odpowiedzieć na transfery białych". Ludzie, to że jakiś kibiców boli w zad fakt że rywal się wzmacnia nie ma żadnego znaczenia. Drużyna powinna być budowana spokojnie i stabilnie.