- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1793 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1793 Culés
2
Paul Heyman i Eric Bischoff dyrektorami wykonawczymi na RAW oraz Smackdown
Wow, Jak nie Eric i Paul, to kto ma ogarniać produkt wwe
2
@Chwytliwy I Dobrze, bo to co się dzieje w WWE to istna parodia, po za NXT nie ma co tego oglądać.
2
@Chwytliwy Co z tego, skoro Vince pewnie i tak we wszystko będzie się wpierdzielał i robił po swojemu.
2
@Headliner9 heyman ma jaja, tak samo Eric,a dodam że Paul jak chce coś mieć w wwe, to musi mieć nad tym władze, więc może być zupełnie inaczej, ale zobaczymy, mam nadzieję że coś zmienią, bo jak nie Paul i Eric to kto
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Chwytliwy Dopóki Vince jest na stanowisku, dopóty nie uwierzę w żadną pozytywną zmianę w tej federacji. No, chyba że zobaczę poprawę na własne oczy.
0
@negreanu AEW obecnie to dar od niebios dla fanów wrestlingu, przy obecnym poziomie RAW i Smackdown.
0
@Abuk Dokładnie też tak uważam. WWE można by nie oglądać miesiącami a i tak nic się by nie przegapiło, w kółko to samo. Vince musi odejść, to będzie najlepsze dla tego biznesu.
0
@Headliner9 Ale posłuchaj, Heyman musi mieć władze czy Eric, oni nie są Prichardami czy Parksami czy Jarretami, oni założę by się nigdy nie zgodzili jakby nad czyms nie mieli kontroli, ale zobaczymy, mimo wszystko pierwszy raz jestem dobrej myśli od naprawdę dawna
0
@Chwytliwy Tak jak mówiłem - nie uwierzę, póki nie zobaczę. A naprawdę chciałbym zmian, bo tęskni mi się za WWE, gdzie wyczekiwałem na poszczególne tygodniówki czy PPV. Wiadomo, z biegiem czasu ta pasja trochę u mnie osłabła, ale myślę, że gdyby działo się tam obecnie coś ciekawego to dalej oglądałbym z dużym zainteresowaniem.
0
@Headliner9 Ogólnie to jest taka parodia z tymi PPV. Jedno sie skończy i mają 3 tygodnie na podbudowę do kolejnej. I tak kończy się na tym, że oglądamy 3 gale z rzędu same rewanże.
0
@Abuk Ale to wina słabego story, jakby było dobre story, to i takie na szybko PPV by się sprzedało na luzie, nie ma story, nie ma ludzi na arenach, proste, to wrestling, a nie nożna, inne zasady zupełnie