- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1165 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
6
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1165 Culés
0
Interesuje sie ktoś żużlem?
Jak widzicie jutrzejsze zawody z chęcią poznam wasze typy :)
Bieg 17 kozacki :D
1
@Messi1510
1. Janowski
2. Zmarzlik
3. Łaguta
4. Madsen
Chociaż w GP to nigdy niewiadomo kto wystrzeli :D
0
@Messi1510
Dziś padało i odwołali trening, dlatego jutro przygotują taki tor, że nawet jakby padało to zawody się odbędą, a więc start, pierwszy łuk i do mety (z resztą takie GP Czech pokazuje, że nawet jak prognozy są dobre to na torze i tak wieje nudą). Na pewno Madsen ma szansę, bo jest w mega formie, Doyle również, bo startuje na tym torze w lidze szwedzkiej, no i Zmarzlik. Myślę, że podium rozegra się między tymi trzema Panami.
0
@Messi1510 w tym roku Polak musi byc MS. Wiem ze jest Madsen ale jednak w dluzszej perspektywie Dudek a przede wszystkim Zmarzlik ma ogromna szanse. Zwykle w GP Bartek jezdzi lepiej w drugiej czesci sezonu.
Natomiast w turnieju trudno powiedziec zwlaszcza ze czasami wiemy ile znaczy dobry uklad pol.
0
@sensej w Pradze nie bylo az tak zle. Zmarzlik pokazywal ze mozna walczyc i troche tych mijanek bylo. Poza Bartkiem tez cos tam sie dzialo. Jak na Prage bylo calkiem calkiem.
Czasami tez o tym czy sa mijanki decyduje tez czesto kto wygrywa start.
0
@sensej Prognozy na jutro niby są słoneczne. Tor z tego co wiem był przykryty ale zobaczymy jak to będzie wygladac ;)
0
@mekston Byłem w Warszawie na GP i tor super przygotowany a emocje nie do opisania :)
0
@Bartas7VeB I to jest cały urok tego wszystkiego :D
0
@Messi1510 rowniez bylem na GP w Warszawie i to kolejny rok. To akurat jest kapitalne GP, po 1 fatalnym roku w kolejnych jest coraz lepiej a oststnie dwa lata petarda co sie dzialo