- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1919 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
158
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1919 Culés
0
Widze, że głosy o realmadrid.pl [beta] 2.0 doszly do la rambli bardzo szybko. Nie widzac zmian i tak ludzie szydzą, to zrozumiałe, bo teraz nagle łaskawie ruszaja z renowacja strony, to według mnie to żadna nagroda po 15 latach czytania notatnika. Przenosimy sie do power pointa, lub inaczej przesiadamy sie z trabanta bez silnika do fiata 126p bez rury wydechowej. Kiedy Barca, jeśli chodzi o wyglad strony, funkcjonalnosc odjedża nam Bugatti La Voiture Noire.
Dziękuje panie Jareczku zbawco!
46
@AmigoBlancos Nie ta strona na podziękowania
4
@Qlewer Jarek też tutaj pewnie siedzi bo ma dość spoglądania na swój "twór"
0
@AmigoBlancos no właśnie szczerze mówiąc dziwi mnie fakt, że strona wygląda jak wygląda bo użytkowników ma sporo a w sieci jest od lat
1
@AmigoBlancos Jaki klub taka strona xd
4
@AmigoBlancos i podobno będą AWATARY!!
0
@AmigoBlancos Własnie nie za szybko, bo to wiadomo było od końca maja, także 2 miesiące. Na podstawie czego oceniasz, że to fiat 126p bez rury wydechowej? Jednego screena, który już jest nieaktualny?
0
@FC1899Barca Jedno z głupszych powiedzeń jakie człowiek wymyślił, ale dalej znajdują się osoby co to powtarzają.
0
@speed1 uzytkownikow ma sporo z prostej przyczyny. Brak Moderacji. Co skutkuje miejscem do wylewania żółci, wycieczek osobistych, odreagowaniem niepowodzeń życiowych i tych szkolnych. Ogólnie siedlisko syfu i hejtu. A dzieciaki potrzebują się wyżyć. U nas takie patologie są bardzo szybko utylizowane.
3
@AmigoBlancos Mam wrażenie, ze każdy Twój post jest taki, aby przypodobać się kibicom Barcy na La Rambli... Ale może się mylę, to tylko wrażenie.