- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1828 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1828 Culés
1
oficjalny zwiastu PES 2020 z gwiazdami Juventusu :)
4
@Messibestplayerintheworld Szkoda, że piłkarze dalej ruszają się jakby mieli kija w d...
5
@ksobi i tak lepiej to wygląda niż w fifie plastikowe laleczki, bez żadnego ciężaru.
2
@Messibestplayerintheworld
Już nie mogę się doczekać :)
1
@norbi77 Ja tak samo, na premierę kupię :)
4
@Messibestplayerintheworld FIFA > PES. Jedyne co zasługuje na plus w PES'ie to o wiele bardziej rozbudowany tryb kariery. Samym gameplayem fifa ich zjada.
4
@Bruttal żart roku normalnie :D Fifka nie ma podjazdu do PES-a w Gameplayu
3
@Messibestplayerintheworld nie zgodzę się, fifa jest o wiele szybsza. Porównując fife i pesa z tego roku o wiele lepiej gra mi się w fife i nie jest to tylko moje zdanie :D
1
@Messibestplayerintheworld No nie wiem jakoś nie jestem przekonany do tej gry, każdy piłkarz porusza się jakby miał worek z cementem na plecach.
PS. Drybling Costy na zwiastunie, prawą nogą :D hit
0
@Bruttal szybsza znaczy lepsza ? chyba jednak nie, tylko o wiele mniej realistyczna
3
@Messibestplayerintheworld Można tworzyć ciekawsze akcje, grać na 1 kontakt co w Pesie jest mocno ograniczone ze względu że Ci zawodnicy ruszają się jak mucha w smole xD
3
@Bruttal FIFA jedynie ma lepszy tryb online. Wszystko inne
PES 》》 fifa
0
@Bruttal można ale to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, PES ma to wspólne że jednak trzeba się namęczyć by strzelić gola.
1
@Messibestplayerintheworld Szybsza, bo na silniku NHL :)
Nawet podania jak po sznurku.
1
@Abuk 100% racji.
3
@Messibestplayerintheworld Nie ma sensu dyskutować, bo po prostu, dla niektórych PES jest za trudny, bo nie da się jednym zwodem mijać kilku przeciwników i walnąć gola z przewrotki. Do tego rozbudowana taktyka, która ma wpływ na wydarzenia boiskowe. I to Fifofców przerasta, gdy każde podanie trzeba dopieścić, a gole nie padają po 5 przewrotkach w 1 meczu. O rzutach wolnych nie wspomnę.
1
@norbi77 świetnie to napisałeś ;) zgadzam się w 100%