- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1343 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1343 Culés
2
W końcu musimy się wszyscy spotkać, my użytkownicy tego portalu. Proszę redakcje o jakiś pomysł. Z piwem nie będzie problemu bo tyle tutaj już wygrałem że dla każdego starczy :)
2
@Janiama ech... tu połowa to jeszcze piwa nie może pić ;)
1
@Janiama El Clasico nie brzmi głupio.
1
@Janiama spotkać się gdzieś w kilkanaście osób na orliku i pograć w piłkę a potem na grilla i obejrzeć mecz Barcy
0
@Odesseiron to napija się soku :)
0
@PrinceDamon "O, dzisiaj sobota:"też nie brzmi głupio ^ ^
1
@Janiama można zrobić jakąś serie spotkań w największych miastach Polski. Tworzyło by się wydarzenie np. Wspólne oglądanie jakiegoś meczu, robiło zapisy i rezerwowało lokal załóżmy składając się po 10/20zł (zależy od ceny i liczby osób) na rezerwację. A potem oglądanie i oby świętowanie. Można pomyśleć bo sądzę że byłby na takie coś potencjał raczej większy niż gdy ktoś napisze o jakieś piwo w Wawie, Gdańsku czy Krakowie.
Edit. Kolega wyżej napisał o graniu na orliku, też swietny pomysł, można pograć a wieczorem do baru oglądać.
1
@Janiama W sumie to nie trzeba czekać na pomysł redakcji, nie wszystko muszą za nas robić :D My jako użytkownicy również możemy coś zorganizować, redakcja ewentualnie pomoże nagłośnić sprawę.
1
@Janiama zapraszam do Wrocławia
1
@Janiama A ktoś jest tu jeszcze z Białegostoku? :D
0
@Danny Gaucho łysy chcesz sie bić??
0
@8Iniestazo8 no to Katowice :-)
0
@Rudi35 mamy 38kolejek w lidze plus LM myślę że prędzej czy później padło by na Kato :D