- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1508 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1508 Culés
89
Statystyczna ciekawostka na dziś dla Was
https://x.com/robert_wojtczak/status/1161214780629237760
2
@Robertinho Ciekawe ile by wyszło po zliczeniu komentarzy w stylu: "Ja jestem za jego powrotem" czy "Mam nadzieję, że Brazylijczyk do nas wróci", które wprost mówiły o Neymarze, ale bez tego słowa kluczowego.
0
@Robertinho Monotematycznie się tutaj zrobiło.
34
@Robertinho ciekawostka, jak będzie oficjalka że przechodzi do Barcy to na La rambli to słowo nie pojawi się ani razu przez 1 h bo serwery padną. Taka ciekawostka :D
0
@Robertinho myślałem ze będzie tego więcej :-D
0
@Robertinho Niech to się skończy. Błagam.
0
@Robertinho Podbije statystykę : Neymar, Neymar, Neymar, Pozdrawiam
4
@NeroTFP Daj znać, jeśli umiesz napisać zapytanie, żeby to zliczyć :D
@Avada Kedavra Wiesz, mówimy tutaj o bezpośrednim użyciu słowa, a komentarzy odnoszących się do tematu było znacznie więcej, ale trudno to jednoznacznie zliczyć.
@Jakchcesz Niekonicznie :) Jestem dużo większym optymistą, bo przez ostatnie tygodnie sporo zrobiłem, żeby zwiększyć wydajność. Ostatnio przy 2x ruchu niż jest w tej chwili serwer nawet nie drgnął.
1
@Robertinho ciekawe ile razy pojawiła się "kwestia godzin" od czerwca 2018 :-D
0
@Robertinho informacja o lepszej wydajności serwerów tej strony do dla mnie większy i ważniejszy transfer niz Neymar z Griezmannem razem wzięci! super :)
1
@Fenelon Zaskoczę Cię, ale tylko nieco ponad 400 razy.
0
@Robertinho A ja nie użyłem tego słowa ani razu chyba. Czuję się białym krukiem.
0
@Robertinho Sciagnij posty na backend i uzyj regex.
0
@voytoos1989 Bardziej chodzi mi o wariację zdań, które mogły się pojawić niż o techniczne wykonanie
0
@Robertinho A to musialbys juz AI uzyc ^^ Nie wiem, czy google udestepnia ich biblioteki.