- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1437 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1437 Culés
2
Jestem ciekaw co planuje Barcelona po tegorocznych ruchach transferowych. Zostały niecałe dwa tygodnie do zakończenia okienka transferowego, a podsumowując: Wypożyczenie Coutinho do Bayernu za 8,5 mln. Mam nadzieję, że zrobili to w jakimś konkretnym celu. Sprzedaż Malcoma (gościa którego nie mam pojęcia po co kupili rok wcześniej) do Zenitu. Jeżeli chodzi o atak to mamy tylko czwórkę graczy. Suareza po 30-stce, który poprzedni sezon miał średni (jak na swoje możliwości). Griezmanna, Messiego i wciąż zakręconego Dembele. Szczerze wygląda to średnio jak dla mnie. Suarez teraz wypadł. Nie ma dla niego alternatywy, bo Griezmann to wyglądał nawet na lewej lepiej niż na samej szpicy gdzie zniknął. Messi znów ma ciągnąć ten wózek sam w ataku? Dajmy na to ktoś będzie słabiej grał lub wypadnie przez kontuzje z ataku (odpukać) to kto ich zastąpi? Rafinha ? Zawsze go lubiłem. Wczoraj gość na sprzedaż, a dziś ma być zbawieniem ataku? Może Carles Perez? Na mnie nawet z tymi bramkami szału nie robił w presezonie. Nie mówiąc już, że Riqui Puig wywarł na mnie dużo większe (nie po raz pierwszy zresztą) wrażenie. Do czego zmierzam. Dla mnie w ataku mamy tylko czwórkę na ten moment. Przy "bezstylowym" również dla mnie stylu gry Valverde mam nadzieję, że kupią jakiegoś dobrego skrzydłowego. Czasu jest mało. Mogli zostawić tego Coutinho lub dać w końcu prawdziwą szansę Malcomowi, której nie dostał jak dla mnie. Nie dla Neymara krzyczycie? To przestańcie płakać z Valverde skoro Barca się nikim poza nim nie interesuje do ataku.
0
@crackeer no powiem ci mam podobne odczucia.. Co do Dembele to dużo razy go bronilem ale po kolejnym bardzo bardzo słabym meczu praktycznie nic nie wniósł to byłbym skłonny wymienić go na Neymara który w la lidze bawił się z rywalami robił ruletki magia! A Griezmann to jest jedna wielka niewiadoma bo w ważnym momencie kiedy nie ma większość meczu Suareza i Messiego nie pociągnął tego wózka a po to też został sprowadzony ale nie będę go krytykował bo dopiero co do nas przyszedł i potrzebuje nauczyć się niektórych schematów także czas pokaże jak sezon będzie wyglądał.