- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1369 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
134
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1369 Culés
28
Czekam do września aż się szkoła zacznie bo poziom komentarzy niektórych użytkowników na temat ousmane czy trenera woła o pomstę do nieba, veb! Konstruktywna krytyka a bezsensowne pitolenie i rzucanie mięsem to różnica ;)
1
@ddanioofcb Masz moje poparcie
1
@ddanioofcb Byku jest 21 wiek. W szkołach też smartfony działają. :D
9
@ddanioofcb Co powiesz na taki konstruktywny komentarz? Transfer Dembele to katastrofa. Piłkarz ściągnięty za grubo ponad 100 mln. Więcej kontuzji niż dobrej gry. Trzeci sezon a kibice ciagle czekają aż odpali. Napisałem nieprawdę?
1
@MaTt_BarcaFan jak Ci strzeli dubla w półfinale LM to pójdziesz do łazienki potasować karty, wszystko lepiej wygląda integracja z zespołem, brak stabilności i kontuzja irytuje, ale nie popadajmy w paranoje, jak ev dostał 3 szansę to jemu bym dał 5 :=)
3
@ddanioofcb W paranoje? Gość jest w klubie trzeci sezon i nie pokazał nic. Myślisz, ze może za piec lat odpali?
1
@MaTt_BarcaFan masz rację powinien odpalić Odrazu, sledzisz karierę naszego 4go kapitana od początku? PS dembus to wciąż bardzo młody piłkarz, odpali
3
@ddanioofcb chyba fajerwerki w łazience...
3
@ddanioofcb Najpierw niech Dembele popracuje nad swoim zdrowiem. Gość jest młody a łapie ciagle kontuzje mięśniowe. To nie jest normalne. Dlaczego ludzie tak się boja powiedzieć, ze Dembele może po prostu jest za słaby na Barcelonę?
1
@ddanioofcb Wystarczy, że nie strzelił niemal setki w półfinale. To nawet nie jest kwestia tego, że on nie jest w stanie tego dubla strzelić, bo jest, tylko bądź trenerem i wystawiaj kolesia, o którym nie wiesz, czy mecz zakończy z notą 8, czy 2.