- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1540 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1540 Culés
1
Dembus woli zostac, bo jak nie przyjdzie Neymar to bedzie wyborem numer cztery do ataku w razie kontuzji czy odpoczynku dla kogos z trojki Suarez, Messi, Griez (nie wydaje mi sie ze nie bedzie grac kosztem Ansu albo Pereza, nie z Valdkiem takie numery) a miliony będą wplywać. Dembuś zobaczył ze Barcelona traci cierpliwosc, ale i tak na wiele w tym klubie moze sobie pozwalac i On to wie. A w razie czego jak przyjdzie jakims cudem Neymar i bedzie grzał ławkę notorycznie to sam stąd spieprzy, a zna sie na wymuszaniu transferów.
0
@grizzy10 Jakby chciał wymuszać to na 3 lata na trybuny i ma po karierze :)
1
@Copernicus Barcelona to nie jest klub ktory sobie moze pozwolic na placenia 12 czy tam ile on ma milionow za siedzenie na trybunach
0
@grizzy10 Dokładnie, to jest życie a nie FIFA czy FM.
0
@grizzy10 Jest nim bardziej niż Rennais czy Borussia
0
@Copernicus jestesmy klubem ktory chyba przeznacza największe pieniądze na budżet placowy dla zawodnikow. Sam Messi kasuje znaczną część tego budzetu i takie zagrania nie sa w stylu Barcelony zresztą :)
0
@kasha Tak w FM też na dłuższą metę się nie da. W Fifie jeszcze na spokojnie.
0
@grizzy10 Przyjdzie Neymar, a wtedy Dembele spadnie w hierarchii na 5 miejsce i będzie mocno przyspawanym do ławki najdroższym rezerwowym na świecie.
0
@damian777 Ja Ci mówię ze spieprzy w najblizszym okienku pewnie
0
@grizzy10 Tak powinien mu doradzać jego agent... Zmiana klubu to byłby dobry krok dla rozwoju jego kariery.