- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1517 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1517 Culés
1
Mozna gdzies znalezc jakie sklady i ovr beda mieli zawodnicy w pes 2020?
Bo w demo sa stare sklady.
0
@ArdoFCB kij z pesem, dzisiaj wychodzą ratingi do fifki, Martial-Mbappe będzie jeżdżone dopóki nie wjadą ikony.
12
@Transu96 mam gdzies ta fife, nigdzie sie tak czlowiek nie denerwuje jak w fifie no chyba ze w kolejce w biedronce
5
@ArdoFCB mój gość :).
3
@ArdoFCB wolę się denerwować niż grać w pes ;f
3
@ArdoFCB Ja w tym roku celuje w Pesa jak chce pograć ze znajomymi to tylko Pes a Fifa to zabawka dla dzieci.
6
@Antimadridista~ Obie gry mają kategorie wiekową Pegi 3, dzieciaczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@4drian0 Jeśli chodzi o rozgrywkę to w Fifie PEGI jest liczone chyba do 3 lat ;)
0
@ArdoFCB ovr masz tutaj https://www.pesmaster.com/pes-2020/
Ale składy jeszcze są stare
0
@Antimadridista~ przyznaj się że wszyscy Cię lali i liczysz że w Pesie będzie lepiej :D
3
@ArdoFCB zgadzam się z Toba. Przez większość życia grałem tylko w fife ale to co sie w niej odwala ostatnimi czasu to dałem szanse pes19 jakies 2 msc temu i jestem zachwycony. Pewnie i tak kupie fife zeby pograc w futa chocby do nowego roku bo zapewne dalej sie juz nie da grac tak niszcza ten tryb zeby tylko dzieciaczki wydawaly hajsy rodzicow na fifa pointsy. Tak czy inaczej póżniej i tak kupie PES20 zeby pograc z kumplem na kanapie czy online. Gameplay o wiele przyjemniejszy. PES to bardziej już symulacja i gra trudniejsza niz Fifa. Produkcja od EA to typowa zrecznosciowka polegajaca na schematach i wykorzystywaniu glitchy oraz roznych zagran ktore sa op w danej fifie.
0
@Danger204 wlasnie to widziałem i szukam nowych
0
@ArdoFCB @Transu96 odpuscic FIfe i PESa i grac w CS'a, to jest gra, gdzie sie nie denerwujesz i wygrywasz caly czas oraz nie ma zbyt wielu bledow.
0
@Rewolucja123 jak sobie przypomnę twój movement to już wolę w fortnajta pyknąć
0
@Transu96 uwazaj co piszesz mordko.
0
@Rewolucja123 i lataja cheaterzy