- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1107 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1107 Culés
0
Konsolowcy pytanie a wlasciwe do posiadaczy Playstation.. Kupowanie plyty w sklepie czy na PS Store ?
Zawsze na polce ladnie to wyglada taka kolekcja gier no ale w PSS nie trzeba tej plyty jednak wkladac przed graniem..
0
@seba1324 Ja tam wolę cyfrową,płyta się może porysować i będzie lipa.Miałem tak z wiedźminem i mi się zacinał,od tamtej pory cyfrówki tylko.
0
@seba1324 To zależy, jak są fajne promocje to spoko, ale jak premiera i mam zapłacić 50 zł wiecej bo jest to wersja cyfrowa to tak średnio
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@seba1324 osobiście polecam na Store kupować. Z biegiem czasu półki może ci braknąć a niektóre gry PS4 ma takie na wyłączność że nie chce się sprzedawać bo się wróci do nich. No chyba że będziesz chciał potem odzyskać włożone pieniądze po ograniu, to pudełkowa lepsza w tym wypadku.
0
@KamQiX dzieki konsole mam od wrzesnia I myslalem ze wkladajac plyte instalujac gre nie trza bdz juz jej wkladac ponownie I troche to meczace no ale ladnie na polce sie prezentuje.. to kolejne pytanie u juz do Fifaczy wersja ultimate czy mistrzowska a moze standard ?
0
@seba1324 Wszystko zależy od FUT-a, jak grasz to kupujesz Mistrzowska (24 premiera), jak nie grasz to kupujesz Standard (27 premiera). Ultimate zwyczajnie się nie opłaca. PS. Co do Fify to polecam Ci kupic płytkę, bo masz promocję w EuroAGD, gdzie kupisz ją za 250(standard), 300(mistrzowska), a jak podasz kod Kartomania/Pago/Izak/Junajted to dostaniesz Fifa Pointsy za 1zł
0
@seba1324 Kupuj pudełkowe bo je potem możesz odsprzedać bez problemu, z PSS w żadnym wypadku :)
0
@xJLx I komu ten kod podac ?
0
@seba1324 Masz tutaj formularz promocyjny. https://m.euro.com.pl/cms/gk-fifa20-formularz.bhtml