- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1071 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1071 Culés
0
Powiem wam szczerze, liczyłem na to że skoro na 90 % to ostatni rok Valverde to stanie się bardziej odważny. Niestety już chyba można to stwierdzić że to się nie zmieni. Jedziemy do beniaminka na mecz ligowy, we wtorek gramy z ciężkim dla nas rywalem Villareal. Dobra okazja żeby Wague czy Alenia złapali parę minut. Nie ma ich w kadrze, Todibo pewnie cały mecz na ławce. Zimą pewnie z klubu wypożyczą Wague i Alenie, jeden z dwójki Perez/Ansu wróci do rezerw, a na koniec sezonu się okaże że Valverde w ciągu 3 lat nie wprowadził nikogo z rezerw. Najmłodszym wychowankiem który się liczy w grze pewnie będzie Roberto. Mam nadzieję że po tym człowieku przyjdzie tu ktoś z pomysłem na grę i chęcią wprowadzenia młodych. Mam tylko nadzieję że ten zarząd w pogoni za rekordowym budżetem nie zdąży sprzedać wszystkich młodych. Mam nadzieję że to ostatni rok Valverde i przedostatni Bartomeu.
8
@german_17 Tak, a potem płacz dlaczego drużyna nie jest zgrana i gra zachowawczo... Kolego, nasz podstawowy skład z przodu nie zagrał w tym sezonie ze sobą jeszcze ani jednego meczu... Może dajmy im się zrozumieć na boisku a potem będziemy w PK kombinować
8
@german_17 Akurat w tym roku jeśli chodzi o wprowadzanie młodych jest całkiem odważny. Ansu, Perez całkiem sporo grali, a przecież mógł zagrać zachowawczo w systemie z większa ilością pomocników (których jest w kadrze sporo) i wtedy młodzi by nie grali. W Tym sezonie można mu sporo zarzucić, ale akurat -moim zdaniem- nie można mieć pretensji o wprowadzanie młodych. :D
1
@german_17 Nowością w tym składzie będzie Firpo na drugiej stronie powinien grać obrońca który jest ograny.No i srodek powinien zgrywac się z atakiem nauczyć się wykładac piłki.Stabilnośc to coś co ten zespół potrzebuje. Stabilny skład,