- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1539 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
9
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1539 Culés
4
Co do wczorajszego meczu. Wynik i punkty cieszą, ale styl nadal jest patologiczny i to się raczej nie zmieni, z tym trenerem. Na Getafe w podstawie musi wyjść Frenkie, Ansu i Arhur. Ci zawodnicy muszą po prostu grać. Suarez ewidentnie na ławkę. Latem chyba trzeba sprzedać będzie naszego "Wampira". Lubię go niesamowicie, ale zjazd formy zaliczył katastrofalny, gdzieś od roku. Oby nie grał w sobotę. Podobnie, jak Ivan. Latem mam nadzieję przyjdzie nowy trener i zacznie tworzyć projekt, oparty na graczach młodych, nie wypalonych. A mamy takich wielu (Mats, Grizz, Arthur, Frenkie, Fati, Todibo, Wague, Firpo, Alena, Puig, Dembele, Perez). Messi młodszy już nie będzie. Kontuzje będą coraz częstsze, a i organizmu nie da się oszukać. Dlatego nowy trener i zarząd muszą przygotowywać już Klub na erę po Messim. Najlepiej zacząć w przyszłym sezonie. Ale bez EV na ławce rzecz jasna.
0
@blaugrana_36
zgadzam się w 100% mamy fajny potencjał już w zespole - wiadomo perez i alena, wague to raczej bede co najwyzej dorzy pilkarze czasami ale mi się już marzy środek pola- arthur-de jong-puig a z przodu messi-griezmann-dembele (fati) - na pewno trzeba będzie kupić z 2-3 młodych pilkarzy w przyszłym sezonie i pozbyć sie rakitic, vidal, suarez - to wg mnie ale podstawy już są fajne i powinno być tylko lepiej z nowym trenerem:) bo zmiana pokoleniowa jeśli tylko będzie dobry trener może być niezauważalna bo dokupywani są piłkarze bardzo dobrzy i sadze ze z nowym trenerem moga grac lepiej