- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 930 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 930 Culés
0
Kupiłem coś na allegro, wybrałem sposób przesyłki "list polecony priorytetowy". W opcji śledzenia przesyłki już od dwóch dni pisze "Przesyłka w transporcie". Nie wiem co ten gość rowerem wiezie tę przesyłkę z Płocka do Rzeszowa, czy się zgubił po drodze? Spotkaliście się z taką sytuacją? Bo nie wiem co z tym zrobić.
0
@Pawlak1992 jeszcze nie ruszylem.
2
@Pawlak1992 Michal może się nie wyrabia.
0
@Pawlak1992 Idzie przez Pocztę Polską więc nie ma co się dziwić, poza tym w przypadku Poczty Polskiej nie będziesz miał dokładnej informacji, w którym miejscu obecnie znajduje się przesyłka, jest tylko "w transporcie", a później jak Ci dostarczą "dostarczona" i to by było na tyle jeśli chodzi o śledzenie przesyłki przez Pocztę Polską, ogólnie polecam na przyszłość dopłacić kilka gorszy do kuriera i mieć paczkę na drugi dzień od wysłania przez nadawce.
0
@MesQueUnClub_87 Ja zawsze kuriera wybieram, tylko tym razem nie było takiej opcji.
0
@Pawlak1992 No to tutaj niestety tak wygląda sytuacja.
0
@Pawlak1992 Jesli przesylka juz ma numer to sprzedajacy za wiele zrobic wiecej nie moze (priorytety potrafia isc teraz nawet 5 dni- tak dziala nasz kochana poczta polska). Jak zalezy na czasie to polecam jednak paczkomat jesli jest opcja, mnie jeszcze nie zawiódł.
0
@Pawlak1992 mi też niby wczoraj rano wysłał InPostem i jest napisane "przesyłka przygotowana". Podejrzewam, że to przez premierę Fify...