- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1663 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
norbi77
11
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1663 Culés
2
Sądeccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym ze sklepów ogólnopolskiej sieci dyskontów została skradziona rolka z naklejkami, które w ramach akcji promocyjnej można wymieniać na pluszowe maskotki cieszące się ogromną popularnością wśród najmłodszych. Jak się okazało sprawczynią kradzieży była 31-letnia kobieta.
Do kradzieży doszło 16 września br. w jednym z dyskontów zlokalizowanym na terenie Nowego Sącza. Klientka wykorzystała nieuwagę kasjerki i zabrała 556 sztuk naklejek, które po wklejeniu do specjalnego katalogu można wymienić na pluszowe maskotki lub książki z bajkami. Za taką ilość skradzionych naklejek kobieta mogła bezpłatnie odebrać 9 dużych lub 13 małych maskotek albo 37 książek.
Moment kradzieży został zarejestrowany przez sklepowy monitoring, co pozwoliło mundurowym ustalić i zatrzymać „naklejkowego złodzieja”, którym okazała się 31-letnia mieszkanka Sądecczyzny. Kobieta zamieniła skradzione naklejki na kilka maskotek i książek w innym dyskoncie tej samej sieci, powodując łączne straty w wysokości ponad 820 złotych.
Sądeczanka usłyszała od policjantów zarzuty kradzieży i oszustwa, za co grozi do 5 lat więzienia. Skruszona 31-latka przyznała się do zarzucanego jej czynu i wyraziła chęć dobrowolnego poddania się karze.
0
@NeroTFP A kasjerka pewnie nagana do akt, bo w gruncie rzeczy skradziono jej 556 zł. Z jej winy.
0
@NeroTFP za co siedzisz ?
Za słodziaki xd
Moje okolice takie piękne :D
0
@NeroTFP dla mnie to powinna dostać max wymiar kary, odechce się kradzieży następnym razem