- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1649 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1649 Culés
11
Mam wielką pretensje do redakcji że dała tak żenujący tytuł po konferencji Valverde. Nie jesteście Super Expressem by czołówką zarabiać na życie. Piszcie rzetelnie albo starajcie się dobrze przetłumaczyć słowa trenera. Jak można w ogóle myśleć że tak doświadczony trener który w swojej karierze sporo jako trener wygrał nie dba o przygotowanie fizyczne zawodników. Nie lubicie Valverde? Rozumiem ,ale proszę o obiektywizm bo nakręcacie głupi hejt.
7
@Janiama Sam tak powiedział, więc o co ci chodzi? Idź już bronić Valverde gdzie indziej, bo to się nudne robi.
1
@VenoM Ale należy zrozumieć kontekst całej wypowiedzi i nie bronię Valverde tylko tej sytuacji
3
@Janiama Dzieci potem to podłapią i będą to rozpowszechnianiać.
0
@Janiama Nie czepiaj się redakcji, czepiaj się ludzi którzy nie potrafią przeczytać całej wypowiedzi i umieścić jej w kontekście pytania, które jednoznacznie miało się sprowadzić do tego, aby Valverde odpowiedział, że "idzie nam źle bo latamy po świecie" i cyk, kręcimy dramę. A co do tłumaczenia to sam nie wiem, nie znam hiszpańskiego, ale czytałem już kilka wersji po polsku i angielsku i każda trochę się różni i z każdej można wynieść coś innego, nam się akurat trafiła taka.
2
@NGTRX Ale on powiedział że nie ma znaczenia co powie o przygotowaniu fizycznym bo jak wygramy to jest ok ale jak przegramy to jest źle. O to chodziło Valverde w tej wypowiedzi!
0
@VenoM jak sam tak powiedział coś z głową musisz mieć :)