- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1072 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1072 Culés
7
Propaganda, cenzura, wypowiedzi wyrwane z kontekstu TVPIS:
6
@jedrek7000 Nie popieram Konfederacji, ale to co ten podły pisowski reżim z nimi robi to jest skandal. Za to powinno się siedzieć.
5
@jedrek7000 @Eto'o9 R10 Bardzo podoba mi sie, ze mimo niecheci politcznej ludzie bronia wartosci innych niz wlasne. To jest ta dobra strona demokracji.
Szacunek
Ps TVN też tak kiedyś robiło z KNP
0
@Colon tak jest bo Konfederacja jest finalnie „wszystkim” nie na rękę. PiSowcy źli bo lecą do nich głosy konserwatywnego elektoratu i mogą stracić większość przez co będą musieli dogadywać się z nimi lub w PSL za stołki kupić. Blokom opozycyjnym też jest nie na rękę, bo mają w niektórych aspektach zupełne zaprzeczenie ich programu i wiedzą, że przy wejściu Konfederacji i braku paru cyferek dla PiSu, będą musieli z nimi się dogadać by przegłosować PiS, co jest mało prawdopodobne by Braun i Korwin, którzy zupełnie co innego postulują, nagle dogadali się z lewicą. Dlatego były z premedytacją przypadki gdzie na TVP przemilczano ich w sondażu między innymi, Polsat z premedytacją nie wymienił ich w gronie ogólnopolskich komitetów, TVN też ich parę razy przemilczał. Jest to oczywisty zabieg mający tylko i wyłącznie na celu by głosy szły na odpowiednio dobrane partie. TVP chce takiemu Mietkowi po pracy do zrozumienia dać że jak ma konserwatywne poglądy i nie chce oddać władzy liberałom, zagłosuje na PiS, a nie partię która nie ma poparcia. Z kolei druga strona woli nie ryzykować takiego potencjalnego koalicjanta w sejmie, bo i tak już przy 8 ugrupowaniach byłoby dla nich trudne, a co dopiero przy takim 9 i to będącym na zupełnie innej stronie bieguna.