La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1838 Culés

konto usunięte

1

Nie rozumiem czemu Polska zatrudnia takich słabych trenerów typu Brzęczek czy Fornalik, zamiast wziąć fachowca to biorą byle kogo, jeszcze rozumiem zatrudnienie Franciszka Smudy bo miał sukcesy z Lechem w Lidze Europy, Nawałka jako tako sobie poradził a Boniek myśli że teraz każdy trener będzie tak dobry. Polskich trenerów poza Kasperczakiem nikt zagranicą nie chce, więc wniosek nasuwa się sam: potrzebujemy dobrego trenera z zagranicy, który ma duże doświadczenie. Potrzebujemy też nowego prezesa PZPN bo Boniek zapowiadał się obiecująco a kończy jak wszyscy poprzedni.

6

@ArdoFCB Takiemu trenerowi z zagranicy to trzeba dobrze zapłacić, a dla takiego Brzęczka już sama propozycja poprowadzenia reprezentacji to już było WOW! W Polsce zawsze patrzą, gdzie taniej.

konto usunięte

0

@ArdoFCB Nie słyszałeś o polskiej myśli szkoleniowej która jest the best ;D

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Ale przychody z turniejów czy to euro czy mś też nie są małe i o tym powinni pomyśleć.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub_87 Potem wyjście ze śmiesznej grupy na Euro się nazywa wielkim sukcesem. Niestety u nas ciągle się chce tanio, a potem wychodzi jak na MŚ, że nie da się patrzeć na tę reprezentację. Jeszcze obecny selekcjoner śmie powiedzieć, że ma słaby materiał ludzki. Dawno nie mieliśmy tylu piłkarzy w wielkich klubach, a na dodatek najlepsza 9 na świecie jest Polakiem i kontuzji praktycznie nie łapie.

0

@ArdoFCB Co zrobił takiego złego Boniek?

konto usunięte

0

@jeyx77x zatrudnił Brzęczka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?