- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1371 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1371 Culés
1
Nie wiem czego spodziewać się po Valverde i obecnej druzynie. Cały czas uważam że najważniejsza jest motywacja. Obojętnie jaki trener przyjdzie musi mieć charakter i wpływ na drużynę głównie na Messiego bo to on pociąga resztę za sobą.
3
@FDJ Niczego się nie spodziewaj to się nie zawiedziesz a co najwyżej miło zaskoczysz.
0
@FDJ ja pitole chlopieeee
1
@FDJ Myślę, że niczego więcej niż przebłysków i geniuszu Leo, który uratuje mecze, w których będziemy w dupie. Nie ufam Valverde i dla mnie choćby wygrał tryplet i tak będę za tym żeby odszedł
1
@NGTRX już teraz jest kilka znaków zapytania. Jak rolę będzie odgrywał np Vidal czy Atsu. Kto jest wyżej w hierarchii Griezmann czy Dembele czy jest z góry narzucone który z nich ma być pierwszym wyborem i to samo z Busquetsem. Jak będzie dalej prowadzony Atsu. Czas pokaże. Z taką kadra i Messim trzeba celowac w ligę mistrzów
0
@FDJ Co do ataku to myślę że nie będzie jako tako hierarchii, Griezmann będzie kimś takim kto zagra na każdej pozycji w miarę potrzeby. Czasem odciąży Suareza, czasem zagra na lewej, czasem na prawej. O środek pola się nie martwię, bo w końcu mamy dwóch takich piłkarzy, że kto obok nich nie zagra to będę spokojny. Jeśli odejdzie Rakitic, to zarówno Busi i Vidal jako trzeci mają swoje wady i zalety, dobrze mieć takich piłkarzy do wyboru. Ansu ma jeszcze czas, na niego się nie nastawiam specjalnie, niech gra ile tylko da radę i niech się rozwija w swoim tempie, bez presji.