- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1561 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1561 Culés
2
Rozkład jazdy pozostałych debat dla Konfederacji:
Środa (09.10) godzina 18:00 RMF FM Janusz Korwin-Mikke (debata liderów)
Środa (09.10) godzina 20:00 POLSAT NEWS Anna Bryłka (zdrowie)
Czwartek (10.10) godzina 20:00 POLSAT NEWS i Sławomir Mentzen (gospodarka)
Piątek (11.10) godzina 20:00 POLSAT NEWS Janusz Krowin-Mikke (rodzina)
Osobiście mocno liczę na Sławka Mentzena, może uda mu się za Mikiego wbić na jakąś debatę. Jeśli ktoś go jeszcze nie zna to mocno zachęcam do oglądania właśnie tej debaty, bo może ona rozwiać Wasze wątpliwości jeśli jeszcze takie są.
W ramach ciekawostki kursy STS na Konfederacje:
Over 4.3 kurs 1.55
Over 5.0 kurs 2.33
Over 6.0 kurs 4.18
Co sądzicie? Poparcie z dnia na dzień mocno rośnie. Osobiście obstawiam około 7-8 wyniku Konfederacji.
0
@Toretto Hajsik się pojawi to będzie stawiane.
0
@Toretto Konfederacja i jej pochodne od 30 lat co wybory "mają mieć wynik około 7-8", kończy się to zawsze tak samo; 4,76%, mocne, ale nie wchodzi.
4
@Toretto Również czekam na Sławomira. Po JKM niczego nowego się nie spodziewam. Fajnie, że Konfederacja jest atrakcyjna dla młodych i ogarniętych ludzi. W innych partiach tego nie widać. Jedynie Zandberg na lewicy, ale to nadal lewica. A reszta to pożal się Boże. Dla mnie sukcesem będzie jak dostaną się do sejmu. W wyborach do euro nie wiele brakło. Zobaczymy teraz bo coraz lepiej to wygląda.
1
@Toretto Mentzen to młody, totalnie ogarnięty polotyk. Większość polityków w rządzie to pseudopolitycy.
1
@Toretto Wilk Berkowicz Bosak fajnie wczoraj byl chyba Winnicki w polsacie, ale nie ogladalem. Mentzen powinien byc solidny, martwi Korwin w piątek cos może powiedzieć za dużo i cale debaty pójdą w zapomnienie.