- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1913 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
146
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1913 Culés
0
Tak odnośnie polityki, pytanie od czapy. Lubimy Pana Wałęsę? Czy zrobił pewne głupoty i teraz szanowany raczej nie jest.
5
@jeyx77x przecież nie można nie szanować zawodnika Barcelony...
10
@jeyx77x
Szanuję, nie wierzę w niektóre rzeczy rozprzestrzenione przez środowisko PiS-u na Jego temat, ale powinien zdecydowanie zminimalizować zakres swoich wypowiedzi, bo często się kompromituje i mówi różne głupoty.
14
@jeyx77x nie przepadam za tym panem, był prostym człowiekiem, który stał się twarzą procesu, za którym stały miliony. O milionach się nie mówi, o Wałęsie tak.
4
@jeyx77x słuchaj no sprawa jest taka że Polak Rodak Nobla dostal i znany jest na całym świecie, trzeba docenić to co zrobił za komuny i tyle
7
@jeyx77x Nie lubię, a resztki szacunku powoli tracę. Do tego niejasna przeszłość. Można się teraz częściej z niego pośmiać niż posłuchać. Karykatura człowieka jakim może był kiedyś jak Pele czy jeszcze bardziej Maradona. Nawet megalomania i mówienie o sobie w 3 osobie to ich rzecz wspólna.
1
@jeyx77x na samozwanczych bohaterow, zagarniajacych laury po innych mam specjalne miejsce na liście nienawiści :D jego pycha i sqrwyały charakterek wcale też nie ułatwia udowodnieniu, że żadnym donosicielem nie był (:
0
@jeyx77x za to co zrobił chwała mu za to, ale obecnie tylko sie kompromituje
0
@jeyx77x szkoda strzępić języka na ten temat.
0
@BigShaq Jak ty nie w temacie chyba https://m.sportowefakty.wp.pl/storage/featured_original/5d126126aaae73_11255202.jpg
3
@gorgota jaki kraj taki Figo