- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1379 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
132
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1379 Culés
4
Heh, zaczyna się :D
Oj będzie dużo śmieszności wymieszanej z żałosnością na "prawicowych" internetach dzisiaj.
https://zapodaj.net/a0f71c0f7472e.jpg.html
3
@macio_944 pamiętam jak kiedyś w siódmej klasie marzyłem o tym by dostać takową nagrodę ale z fizyki. Zapisanie się w historii powszechnej to duży przywilej i dla każdego kraju powód do dumy jeśli ktoś taki się pojawi.
8
@macio_944 Agentura SB Wałęsy jest potwierdzona przez IPN a jego podpisy są autentyczne.
3
@macio_944 >Będzie dużo śmieszności
>Jeden komentarz jakiegoś randoma bez nazwiska
0
@krzychu1526
lol, wejdź se na profil tvp.info i poczytaj komentarze, tego jest więcej... nie mam czasu selekcjonować i wrzucać różnych innych komentarzy, poza tym trzeba być niezłym ignorantem by się przyczepić do jednego komentarza, mając w świadomości (chyba mając...) to, że środowisko PiSowskie jest niezbyt przychylnie nastawione do tegorocznej Noblistki i takie komentarze pojawiać się po prostu będą
0
@ArdoFCB Kolega fachowo zignorował Twój komentarz, odpowiadając na inne. To się nazywa mechanizm wyparcia :)
0
@cosinus90
Jak będę mieć więcej czasu, to podejmę rozmowę, bo to raczej rozmowa na dłuższy temat i w paru zdaniach się tego nie zawrze. Jedyne co teraz mogę "fachowo" napisać, to że niektóre rzeczy mogą być dla mnie prawdziwe, a niektóre nie.
0
@macio_944 W porządku, tylko w dyskusji nie ma znaczenia co jest prawdziwe "dla Ciebie". Liczy się to, co jest ogólnie przyjętym i potwierdzonym faktem. Inaczej każda dyskusja przerodziłaby się w "tak - nie - a właśnie że tak - a właśnie że nie"