- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1512 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
2
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1512 Culés
3
EL CAMINO - SPOILER !!!
Już po seansie! Tak jak można się było spodziewać - nie jest to porywający film akcji i dla kogoś, kto nie jest fanem Breaking Bad może okazać się lekko nudny (a bez wcześniejszego obejrzenia serialu to nawet nie ma sensu go oglądać).
Ale film jest bardzo dobrze nakręcony i bardzo dobrze pokazał to co miał pokazać - co stało się z Jessiem po zakończeniu BB. Pojawia się dużo retrospekcji (w tym jedna z moim ukochanym Waltem :D), ale są to sceny, które nie pojawiły się w serialu, co też nadaje fajnego smaczku. 1-szą godzinę filmu oceniłbym na mocne 7/10, a drugą godzinę na 9/10, także ogólna ocena - 8/10. Nie jest źle, a nawet jest bardzo dobrze - wszak ciężko było oczekiwać, że film ten dorówna jednemu z najlepszych (a w mojej ocenie najlepszemu) serialowi wszechczasów.
0
@TheNekro94 schowaj w odpowiedzi, prosze
0
@Colon Myślę, że dobrze oznaczyłem post, w dodatku 1 akapit nie zdradza zupełnie nic.
0
@TheNekro94 DUzy ten Bojler czy moge czytac?
0
@Colon nie zdradza zupełnie nic z fabuły także myślę że możesz przeczytać ;)
1
@TheNekro94 Muszę poczekać, jak Jej Wysokość do domu wróci i odpalamy
0
@TheNekro94 Kolejny musiał przypomnieć, że nie zobaczę tego wspaniałego filmu przez co najmniej 24 godziny! Aż się łezka w oku kręci na możliwość zobaczenia w akcji ukochanych bohaterów !
1
@Lamora Dyżur?
Jeśli tak to olej pacjentów i odpalaj.
1
@Odesseiron na godzinę mógłbym olać :P na dwie mogą się dobijać do drzwi :P
W sobotę uśpię dziecko i na spokojnie na tv odpalę. Takie rzeczy lubię oglądać na spokojnie , zrelaksowany w zaciszu domowym ;)