- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1518 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1518 Culés
5
Zaczynają się TVP wiadomości!
Dzisiaj cisza wyborcza a jutro najważniejsze wybory od 1989 roku. Czym większa frekwencja tym większa szansa że sprawdzą się preferencje wyborcze :)
Tematy, brak wiz do USA, uchodźcy, przyjęcie Wojciechowskiego na unijnego komisarza, strajki rolników w Europie. Manifestacje we Francji przeciwko LGBT, do tego silny złoty i Polska gospodarka w świetnej formie, jesteśmy lepsi od Włochów i Portugalczyków. Paliwo już po 4.90!
To taki skrót tych informacji mam nadzieje że nie złamałem ciszy wyborczej ja tylko streściłem dzisiejsze wiadomości. Być może nie każdy mógł oglądać w końcu mamy sobotę.
1
@Janiama w sobotę to ja piwo łoję, niestety bezalkoholowe bo opiekunem małej siostry jestem i na weselu przez to nie mogłem być :(.
2
@Janiama Cisza wyborcza ciszą wyborczą. Ale nazywanie tego najważniejszymi wyborami po 89? Z jakiej racji? Dużo ważniejsze jak dla mnie były wybory po zerwaniu sejmu w 2007.
9
@Janiama Daj na luz już człowieku... Spiętyś jak recepturka po naciągnięciu na badyl a wynik jest z góry znany... Inaczej mówiąc deklasacja obecnej władzy nad mierną opozycją...
0
@FC1899Barca Ja jestem wyluzowany, zawsze byłem i tak będzie
0
@Janiama wspomnieli cos o konfederacji?
0
@Mesi12 Mówili że to jedyna prawdziwa opcja :)
2
@Janiama Ta, ty zawsze wyluzowany :D
0
@badej60 Zdecydowanie, wszystko w życiu mam wiec o co chodzi? Mnie tylko moich dzieci żal ale one są bystre i sobie poradzą a jak nie to im pomogę. A wy po prostu budujcie swoją Polskę taką jaką chcecie.
2
@Janiama Jeszcze tydzień temu pisałem i pokazywałem twoją hipokryzję, gdy wyzywales się z jakimś gościem, a teraz zgrywasz kozaka.