- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1738 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1738 Culés
4
Co tam słuchacie?
1
@Socjopata
1
@Socjopata
0
@Socjopata
1
@kenneth99 A tak poważnie lubię czasami Chopina sobie włączyć
0
@Socjopata ja przy tym zasypiam
0
@kenneth99
4
@Socjopata
0
@Socjopata A słuchał pan nowej płyty Bisza z Radexem? Bo się jeszcze nie zabrałem, pewnie w poniedziałek przesłucham, a jestem ciekaw jak wypadło (:
2
@Esteban_ Jak Ty najpiękniejszy jesteś
5
@Socjopata
0
@Socjopata
1
@Filip_10 Nie słuchałem, ale za chodnikowy zawsze props
1
@Socjopata no niestety,nie udało sie
0
@Socjopata
1
@Socjopata Taki kultowy zepsół jak Depeche Mode lubicie?
1
@Socjopata
2
@Esteban_
❤️
2
@Socjopata Dla mnie numer jeden, wychowałem się na tym zespole i przy nim umrę
1
@kenneth99 @Esteban_ macie tsa?
1
@Janiama Dla mnie też czołówka i jeszcze za dzieciaka na vivie
0
@Socjopata
0
@Socjopata Biszu odleciał w dziwne klimaty troszkę, w bardziej alternatywne, ostatnie czysto rapowe rzeczy to ep z Elhuaną i EP na pięciolecie Wilka, a trochę takiego Jarka brakuje. Choć nowe rzeczy też popsuję bardzo, chłop nie leci na sławę i działa zgodnie ze swoją wizją. Ciekaw jestem tej płyty :)
0
@Socjopata
0
@Socjopata aktualnie jestem na telefonie,ale na kompie oczywiscie
1
@Socjopata W latach 80 latałem w Poznaniu na zloty do pałacu kultury. Co dwa tygodnie w sobotę był koncert puszczany chyba 101. Ale to były czasy a potem Violator i wielkie przeboje z tej płyty
0
@kenneth99 To włączaj kompa
1
@Socjopata
0
@Janiama Takich czasów nie doświadczyłem, ale za gnoja płyta Depeche leżała, jeszcze podwójna
0
@Socjopata zaraz ide spac,jutro ważny dzień przede mną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@kenneth99 Eh, śpij dobrze
0
@Socjopata Kiedyś to były czasy teraz to nie ma czasów.
2
@Socjopata na dobranoc
0
@Socjopata Le pahre sa frą, mnie nie ma teraz
1
@Esteban_ Ta po prostu nie chcecie się ze mną integrować
5
@Socjopata słuchaj,to nie tak jak myślisz...
1
@Socjopata Świnta idą to już odpaliłem
A tak serio Django obejrzane po raz 4 i mi soundtraczki wleciały
@Esteban_ jak ja ku... szanuję każdego dobrego chłopaka, który słucha Franka.
0
@Socjopata
1
@Socjopata Ugadacie się jak my na CS. :D
0
@Socjopata
1
@Kamilos84 A to niezle jest. Lubic takie klimaty.
1
@Socjopata @Janiama Dla mnie zawsze u nich na topie - World in my eyes. Home. Condemnation. Reszta tez w wiekszosci genialna.