- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1436 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Antimadridista_WR
2
@Batys Właśnie wróciłem z urlopu :') Andaluzja odwiedzona, a teraz znów za robotę trzeba się... » Czytaj dalej
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1436 Culés
0
@Redakcja Czy Pan @Robertinho to jeszcze pracuje u Was?
0
@MesQueUnClub_87
Niestety realmadryt.pl go podkupiło :(
0
@MesQueUnClub_87 Praca raz na 3 lata to nie praca.
0
@MesQueUnClub_87 Właśnie panie Robert kiedy profile 4.0 będą halo
0
@MesQueUnClub_87 A o co chodzi?
0
@Striker Jak FcBarca 5.0 będzie.
0
@Robertinho Witam, po edycji komentarza nie mogę oznaczyć dodatkowego użytkownika, trwa to już spory kawałek czasu, da się coś z tym zrobić?
1
@MesQueUnClub_87 wystarczy odświeżyć, tadam @Robertinho
Tadam @SeeleyBooth
4
@Transu96 To 87' rocznik, więc już jedną nogą w grobie. Nie wymagaj od niego za wiele. :D
0
@Transu96 U mnie to niestety nie pomaga, raczej pierwsze co zrobiłem to właśnie odświeżyłem.
0
@MesQueUnClub_87 To masz taką ikonkę książki obok daty wpisu. Wejdź w nią i tam powinieneś mieć możliwość oznaczenia "nowej" osoby.
0
@Grzesior667 Co? ta książeczka to jest dyskusja i nic się nie dzieje po kliknięciu w to, tylko jakby odświeża dyskusję, ale w sumie nie ważne, widzę, że się nie dowiem, bo już czwarty raz zgłaszam ten problem i komuś się chyba nie chce nawet odpisać cokolwiek w tej sprawie. Słabo.
0
@MesQueUnClub_87 Żeby nie robić offtopu. @Robertinho @wpwelement mam problem z tym, że nie widzę avatarów, pod artykułami i na La Rambli. Jak temu zaradzić?
0
@Mazeri premki nie masz
1
@MesQueUnClub_87 Tak i wtedy możesz edytować jak normalna edycja nie działa.
0
@Grzesior667 Dzięki Grzesiu, teraz będę Ciebie oznaczać w razie problemów technicznych bo faktycznie działa ;)
0
@Mazeri spróbuj wyczyścić ciasteczka
1
@Transu96 Somsiad w głupiego Jasia się bawi? Dzwoni do drzwi i ucieka
1
@SeeleyBooth somsiad się nie gorączkuje bo mu żyłka pęknie