- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 930 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 930 Culés
1
Czego nie zrozumieliście w tym co poniżej napisałem. Gdzie odebrałem trenerowi najważniejsze zadania?
Fragment do którego większość nawet nie dojechała a krytykuje bez powodu.
"Tak jak widzicie drużyna to potężny sztab ludzi nad którymi stoi trener i on za to wszytko odpowiada. Czyli tak jak napisałem wyżej już nie tyle trener ale manager całej grupy. W tym momencie właśnie jego rolą jest tak rozłożyć pracę w zespole by on mógł skupić się już tylko nad detalami które są najważniejsze w sporcie"
"To pierwszy trener obserwując piłkarzy musi dostrzec kto jest w odpowiedniej formie do gry, kto jest w danym momencie bardziej potrzebny na konkretnego przeciwnika, ten trener musi to wszystko ogarnąć mając w głowie swój plan na mecz albo na dane rozgrywki. Na podstawie różnych analiz przeprowadzanych z całym sztabem trenerskim on musi wybrać odpowiedni wariant gry, ustawienie które będzie dobre dla drużyny czy też założenia taktyczne które będzie ewentualnie musiał na szybko zmieniać w trakcie pojedynku"
34
@Janiama aaaaaa błagam wciśnij przycisk stop.
20
@Janiama Może tego, ze robisz 543 post o tym samym? Trzeba w życiu mieć jakiś umiar i wiedzieć, kiedy zejść ze sceny. A tym bardziej, gdy jest się w określonym wieku.
11
@Janiama Musi ci się strasznie nudzić.
9
@Janiama Czemu płaczesz?
17
@Janiama Oh shit, here we go again.
12
@Janiama powinieneś wyłapać bana za spam
7
@Lord_Vader Nie tylko za spam.
7
@xJLx za groźby powinien
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@xJLx sam wtedy poleciałem
3
@Lord_Vader Nie tylko ty.
0
@Janiama
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Janiama Ty musisz za kazdym razem pisać oddzielny post?
0
@Kubox Oczywiście że nie muszę tak samo jak nie muszę ciagle się pytać gdzie pokazują Barcelone dlaczego ciąglę na cyfrze a nie na eleven kto ma linki do transmisji czy też gdzie obejrze Dom z papieru. Innym tego nie zabraniam robić więc mnie też nikt tego nie zabroni. Po za tym ktoś przeczytał pierwsze dwa zdania i dał przekaz mojego tekstu więc wpisałem delikatne streszczenie. Po prostu bronię swojego zdania.