- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1540 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1540 Culés
0
Zamawiam sobie nowy Internet. Powiedzcie mi taka rzecz, czy oferta swiatlowod 300mb download i 60mb upload to dobra oferta? Zalezy mi na szybkim internecie, zebym mogl szybciutko sciagac gry z ps store czy steam.
6
@MichalZZZ Czy dobra oferta to zależy od jej kosztów. Bo prędkość dobra.
0
@MichalZZZ tak, sam mam 300 od Orange i jest sztos. Nie narzekam, działa świetnie, brak awarii
1
@MichalZZZ Osobiście mam 300/50 i jest to wystarczające jak najbardziej. Oczywiście PS4 łącz po kablu dla najszybszego transferu, po wifi będzie trochę mniej.
0
@MichalZZZ Tak jak kolega wyżej napisał, zależy od ceny. Niemniej taka prędkość powinna spokojnie wystarczyć do do tego co potrzebujesz. Pamiętaj, że na kablu osiągniesz taką prędkość a przez WI-FI będzie to nieco zredukowane.
0
@MichalZZZ ja mam 150/10 od UPC i jest wystarczające, Netflix na tv, FIFA online, pobieranie, origin, steam, torrenty... Kilka urządzeń na raz, wszystko śmiga, więc 2 razy tyle na pewno gorsze nie będzie :)
Kwestia ceny jak kolega wcześniej napisał
0
@Douglasinho A masz router 1 GB/s ? Bo to nie możliwe by po wi-fi działo o tyle wolniej.
0
@kuz
Zaraz bede tam jeszcze dzwonil. Mam pytac o taki kabel u nich czy osobno sobie dokupie?
0
@bartekvisca Nie mam bladego pojęcia :P Ale teraz na szybko sprawdziłem i jest nieco ponad 200 więc może ostatnio jak sprawdzałem to było coś nie tak. Także już na górze komentarz edytowałem ^^
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MichalZZZ Kabel RJ/Ethernet dostaniesz w każdym sklepie z elektroniką albo na allegro, nawet do 10zł już można dostać.
1
@Douglasinho Kup sobie gigabitowy odbiornik WiFi to prędkość wzrośnie. Zasadniczo jeżeli nie masz daleko do routera, nie stoją na drodze żadne rzeczy które zakłócają sygnał to prędkość po WiFi będzie identyczna jak po kablu, ale u ciebie wygląda jakbyś po prostu miał 100 mb kartę sieciową.