- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1793 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1793 Culés
33
Niektórzy tu mówią, że w klubie takim jak Barca to rola trenera jest marginalna etc. To popatrzcie jak Pep żył naszym meczem. Pokuszę sie o stwierdzenie, że trener z ławki też potrafi wygrać mecz. Właśnie dlatego musimy mieć trenera z wizją i jajami. Dla mnie wizjoner na ławce potrafiący zarazić piłkarzy swoją wizją to 50% sukcesu :) To się ogląda jak wciągający film akcji. Ależ ja za nim tęsknię ...
https://x.com/nocontextFCB/status/1194933690733879297
4
@IronSanHybrid
Taktyk. Filmik zobaczę później, a z opisem zgadzam się w 100%.
4
@macio_944 Przyjemnie się ogląda :)
23
@IronSanHybrid Mi to trochę przypomina sytuację jaka jest w szkołach. Jak masz dobrego nauczyciela, ambitnego, kochającego przekazywać wiedzę to polubisz przedmiot i osiągniesz dobre wyniki. Nie dziwię się, że Barca wygląda ospale i nudno, skoro przy linii jest gość zachowujący się jak posąg.
2
@Aveiro Doskonałe porównanie.
3
@IronSanHybrid jest w tym duuużo racji. Jeśli przegrywasz w ważym meczu (Roma, Liverpool), jesteś zmieszany, boisz się tego co się stanie po końcowym gwizdku, spoglądasz na ławkę trenerską i nie widzisz obrazka jak w Twoim poście, tylko to:
https://cdn.vox-cdn.com/thumbor/xI5YRfhQTUmgyax8355m5kMhYsI=/0x0:4000x2667/1200x800/filters:focal(1730x591:2370x1231)/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_image/image/65613329/1179453784.jpg.0.jpg
To nie masz motywacji i odpuszczasz...
1
@IronSanHybrid oj ile bym oddał żeby go zobaczyć ponownie na ławce trenerskiej ...
1
@IronSanHybrid taktyk
1
@IronSanHybrid taktyk.
1
@Jakchcesz No tak właśnie niestety było i w sumie jest z EV.
1
@IronSanHybrid Przecież to oczywiste, tak samo jak to że Ernesto Pepowi to może buty czyścić.
0
@koksik2700 No właśnie mam wrażenie, że dla wielu ludzi tutaj nie jest to oczywiste, a wręcz przeciwnie.