- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1534 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1534 Culés
9
Jak Ronaldo zgarniał ZP to że ta nagroda gów** warta.. A gdy to Leo jest prawdopodobnie jej zdobywcą, to od razu poruszenie jak przed finałem LM.. Hipokryzja leje się z tej strony jak wódka na weselu...
8
@Zieliniak No ale nie powiesz, że ZP w tym roku dla Ronaldo to by było pośmiewisko? :D
0
@Bykunn Złota Piłka to w ostatnich latach pośmiewisko.
3
@Zieliniak Bo to gówno warta nagroda jeśli Messi jej nie wygrywa!
0
@Zieliniak Wydaje mi się że w tym wszystkim chodzi ludziom tylko o to żeby Ronaldo jej nie wygrał, reszta jest bez znaczenia ;p
3
@Bykunn No byłoby.. Ale chodzi o to, że co roku jak nie wygrywał Leo to LR nie uznawała tej nagrody, bo jest za osiągnięcia drużynowe, nie indywidualne.. A teraz, nagle jak Leo jest jej najbliżej to odzyskała swoją wartość..
5
@Zieliniak Znowu coś sobie dopowiadasz? Bo wrzucasz odmienne opinie do jednego wora. Chcesz się w takie rzeczy bawić to oznaczaj konkretnie do kogo się odnosisz nie do ogółu
5
@Zieliniak O czym Ty mówisz? Zawsze tutaj ludzie się denerwowali (w tym ja), że dają ją za osiągnięcia drużyny, a nie indywidualne.
18
@Zieliniak ahh, to co lubię najbardziej, wrzucanie tysięcy ludzi do jednego wora. A tak pół żartem pół serio, skoro dostaje ją ktoś kto nie zasłużył, to jest gówno warta. Jak dostaje ją ktoś kto zasłużył to nie jest gówno warta :)
0
@LuisSalvano No właśnie, ale jak wygra Messi, to będzie za osiągnięcia indywidualne prawda ?
5
@Zieliniak No tak, bo tak właśnie powinno być. Osiągnięcia indywidualne + wkład w grę drużyny.
0
@Zieliniak Na stronie przewijają się różni użytkownicy. Jeśli chodzi o hipokryzje to musiałbyś znaleźć dwie różne wypowiedzi tego samego użytkownika na ten temat.
To że ja napiszę "Tak" a ktoś napisze "Nie" nie oznacza, że hipokryzja leje się z tej strony. Oznacza to, że każdy użytkownik ma swoje zdanie. Mam nadzieję, że pomogłem :)