- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1793 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1793 Culés
0
Scenariusz przyszłości: możliwy,ale mało prawdopodobny
Jakiś zbieg okoliczności decyduje się dać Valverde czwarty sezon. W letnim okienku odchodzi od nas Dembele, Alenia i Ivan Rakitic. Okazuję się, że kupno Neymara jest niemożliwe a z wypożyczenia wraca Coutinho, jedynym letnim transferem jest Lautaro kupiony za 120 milionów (xd X4) Ernesto decyduje się na powrót do pierwotnego systemu Barcy z jego pierwszego sezonu. Formacja 4-4-2
Marc - Langlet, Umtiti, Semedo i Alba
Frankie i Busquets i uwaga, pozycję PP i LP odpowiednio Coutinho i Griezman no i wiadomo Messi Suarez.
Wiecie Machday powinien wyjaśnić parę spraw, Valverde to nie tłuk który nie widzi że gra nie idzie, [serial to jest ich prawdziwe życie i to się dzieje i działo na prawdę, to nie są Roboty,gwiazdy i cyborgi. Przede wszystkim rodzina, klub i interesy , jak mawia klasyk ~ w tej kolejności]
Ernesto to jest pragmatyk,który jak otrzyma Cordobę na 7 kolejek przed końcem ligi to utrzyma ten zespół, bo co jak co,ale mecze to jak nie dzięki Leo to dzięki jego roszadom wygrywamy. Inter w tym sezonie? Potężny Betis rok temu? "zepsuliscie nam święta"? Wszystkie mecze z Atleti, które nas gniotło w erze Lucho.
Było jeszcze parę przypadków gdzie czynnik Gargamela na prawdę nam pomógł. I teraz tak , ja nie chce tego trenera bo jak wspomniałem jego zatrudnienie to był tylko plan na stabilizację, żeby to poukladac po owocnym okresie Lucho. Valverde dostał trzy transfery za ponad 100 milionów euro, z nich Valdek potrzebował tylko Griezmanna, a Dembele, Coutinho czy reszta "odpadków" to najchętniej by ich się pozbył. Ma Valdek dużo za uszami,ale wiecie, ciężko też budować markę gdy w zespole nie masz tych graczy co chcesz. I to nie jego wina tylko wina pana B co nie chciał Williama i Parejo. Dlaczego 4-4-2 z Cou i Griezim na takich dzikich dla nich pozycjach? Bo Coutinho grał świetnie jako lewy pomocnik, a Griezman, który może pracować dla drużyny to gracz kalibru top 5, po prostu to jest jego miejsce!