- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1913 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
146
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1913 Culés
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7959261
Aktualizacja, wychodzi na to że wchodzi 13 typa
@BarcaInfo 30 *
@student97r 3 *
@MarioVeB! 3 *
@Kapitan hawk 2
@SHIBA 49 *
@Colon 5 *
@Danew 1
@Don-Corleone 3 *
@Janiama 6 *
@Korwin pogromca lewaków 1
@LuisSalvano 7 *
@pax 2
@Forza_Juve 2
@Vahn 1
@Konias4318 1
@Cochise 4 *
@Mike3554 1
@Socjopata 5 *
@sidzej 9 *
@Kajtek77 3 *
@Bartek22 2
@tadzik447 1
@constantine16 1
@Encore 1
@KamQiX 2
@Coutinho007 2
@Lamora 1
@Lola120 1
@gorgota 1
@cosinus90 2
@Danny Gaucho 7 *
@Douglasinho 1
@IronSanHybrid 1
@IAmBackCules 1
@damianex10 1
@Colon 2
@Rewolucja123 1
@LeoMessi 1
@Transu96 1
@kerouac 1
@VamosRakieta 1
@Esteban 2
@kubix05 2
@Ratamahatta 1
@Chwytliwy 1
0
@Transu96 Ten Korwin to jakiś Easter egg? xD
1
@4drian0 @Korwin pogromca lewaków istota prawdziwa, nominowana, niestety dziwnym zbiegiem okoliczności progu wyborczego nie osiągnęła
0
@Transu96 Fajnie, że chciało Ci się to zliczyć. Z drugiej strony, jak to 13? A co z pozostałymi 2? Może ich redakcja sama wyselekcjonuje, jeżeli jest remis?
0
@Transu96 Widać ile tu prawdziwy kibiców skoro @dupa kataloni nie dostała nawet jednego głosa.
0
@LuisSalvano napiwno dla 10 typa będą robić dogrywkę bo im 2 do 15 brakuje xd prędzej jeszcze bardziej zawężą grono
PS. Gdy to zliczałem miałem przed oczami setki zielonych, niestety, zawiedliście mnie.
0
@Transu96 Nie twierdzę, że dogrywkę, tylko po prostu wspomnieli o 15 miejscach, więc pewnie będą chcieli je wypełnić :D Na pewno zakładali, że będzie remis wśród paru użytkowników. Nie wiem, może pod uwagę wezmę wówczas np. ilość poleconych komentarzy.
No chyba, że ograniczą kandydatów do 5. Jednak nie wiem, czy byłoby to w porządku wobec pozostałych.
0
@Transu96 trochę wstyd,że nie ma tu Sojjjjera
1
@jeyx77x Zwłaszcza, że ostatni komentarz tego użytkownika jest z przed czterech lat. Faktycznie wstyd :). Chyba, że chodzi o kogoś innego.
https://www.fcbarca.com/user/sojerrrr
0
@jeyx77x Pewnie, nominować kogoś tylko dlatego, że kiedyś ładnie pisał, chociaż nie było go na stronie szmat czasu. To samo Don-Corleone, z całym szacunkiem do jego osoby. Ostatni komentarz jeszcze w 2018 roku.