- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1374 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Bykunn
1
@maroon jak mówię oby winni zostali uczciwie osądzeni. Może to naiwne ale na to mam nadzieję
73 odpowiedzi
Marcelinho99
2
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1374 Culés
7
Zakupuję na jutro kilka piwek i całą niemal sobotę zamierzam spędzić przed TV bo zapowiada się zacnie:
13:30 Everton - Chelsea
15:30 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Niżnym Tagile
15:30 Moenchengladbach (lider Bundesligi) vs Bayern
Skoki na TV, Bayern na lapku.
18:30 Man City vs Man Utd
19:00 KSW 52
Tu ponownie transmisja łączona: derby Manchesteru na TV, KSW na lapku.
21:00 Barcelona vs Mallorca
Tu również transmisja łączona z KSW.
22:00 +- Ruiz vs Joshua
Łączone z Barcą i z KSW
0
@bixmix a bez alko nie da rady? :v
4
@bixmix Na taki seans to krate szykuj.
2
@bixmix Ja od dziś zaczynam zabawę. O 20:45, Inter Mediolan - AS Roma. Lider, kontra bardzo ciekawa ekipa Paulo Fonseci, która jest w formie.
0
@bixmix Panie, jak o 13:30 zaczniesz z tymi piwkami to Ruiz vs Joshua możesz nie doczekać
2
@Jakchcesz @kamson24 Nie no o 13:30 maraton na TV, maraton z piwkami zacznę koło 16-17 :D
3
@MarioVeB! Da radę, ale po co ? Skoro z piwkami o wiele lepiej ? :D
0
@bixmix mam bekę z ludzi, którzy oglądają KSW i inne takie sztuki-show-walki :D
0
@Dr_Cabasisi ??
1
@bixmix Ja to samo, tylko że ja dziś kosze Inter z Romą o 20:40, a jutro resztę meczy :D
0
@bixmix Dokładnie, piwko na meczyk musi być :P
2
@Dr_Cabasisi a co jest nie tak z KSW? Akurat prezentuja tam bardzo dobry poziom sportowy. Moze nie jest to UFC czy Bellator ale poziom na pewno jest dobry. Szanuj sporty walki bo nawet nie wiesz jak ciezkie sa i ile potu trzeba wylac ;)
1
@bixmix Zacznij od Realu o 13. Akurat o 13:30 będzie „można wyłączać”