- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1663 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
norbi77
11
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1663 Culés
0
Chelsea potrzebuje transferów, mieli fajny okres, ale na samej młodzieży zespołu nie zbudują. Lampard dał im boosta, ale kto nie dał go wcześniej? Nawet Emery zrobił na dwa miesiące maszynkę z Arsenalu.
4
@kerouac To oczywiste. Chelsea ma świetny sezon i to podniosło oczekiwania kibiców, ale należy pamiętać, że to sezon przejściowy. :) Transfery są potrzebne, dopiero od przyszłego sezonu będzie można wysuwać jakieś wymagania. Przynajmniej ja tak to widzę. :)
0
@student97r Ale jednak powinni wygrywać z takimi ogrókami jak Everton w tym sezonie. Oni nie mają piłkarzy na poziomie Burnley, top6 to minimum powinno być zawsze
1
@student97r Ważna jest perspektywa, póki będą ufać Lampardowi, mogą zbudować fajny team :)
0
@viscajasiek Ja tak tego nie widzę. Everton ma dobrych i bardzo dobrych zawodników. Dodatkowo zadziałał efekt nowej miotły. Takie wpadki będą się Chelsea zdarzały, jest to smutne, jest to bolesne, ale przed sezonem Chelsea przez niektórych była typowana, że może nawet wylecieć z 6. :)
1
@kerouac Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, żeby ktoś nawet planował zwolnić Lamparda po tym sezonie, nawet jakby wyleciał z 6. :) Dla mnie cały czas jest to trener na lata. Oczywiście jak są porażki, to można już czytać bardzo negatywne komentarze, ale kilka zwycięstw od razu może to zmienić. W Lamparda wierzę, w TOP4 wierzę, w bardzo dobre transfery wierzę. :)
0
@kerouac tą ligę mistrzów niech mają i będzie bardzo dobrze
0
@student97r Jak nie wprowadzi ich do top6 to będzie oznaczało, że nie nadaje się na trenera dużego klubu moim zdaniem. Ale patrząc na wyniki nawet te ostatnie powinni bez problemu sobie poradzić. A następny sezon walka o mistrza