- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1048 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1048 Culés
0
Co sądzicie o Szymonie Hołowni? Właśnie na Jego facebook'u trwa Jego przemówienie i chyba będzie kandydować w wyborach prezydenckich 2020.
0
@macio_944 z tego co go kojarzę to raczej dobrze ze wystartuje, zabierze trochę syfiastego elektoratu co głosował by na Adriana
0
@macio_944 Wiem , że prowadził mam Talent i nic więcej. Skąd niby w polityce On ?
0
@macio_944 Niech startuje, fajny człowiek.
0
@Avada Kedavra
Oby, byłoby miło. Ale Kidawie też trochę zabierze prawdopodobnie... sam nie wiem czy to dobrze. Zaś się podzielą głosy, jak w ZP i piłkarzach LFC :P
@bartekvisca
Nie wiem skąd On w polityce. Ale gada z sensem. Generalnie ja Go bardzo lubię jako człowieka, ale jeśli chodzi o kandydowanie... to nie wiem, mieszane odczucia. Muszę się więcej dowiedzieć.
0
@macio_944 Dla mnie bardzo ciekawa kandydatura. Szanse ma raczej małe, ale jestem ciekaw jego wyniku i programu. :) Powodzenia.
0
@macio_944 sztucznie wykreowany. Pewnie przeprowadzono sondę typu „czy zagłosowałby Pan/pani na Szymona Hołownie gdyby startował w wyborach”. Dużo osób odpowiedziało, że tak i ma po tych sondażach duży hype
0
@macio_944 Nawet przyjemnie się go czyta w TP, ale i tak to najsłabszy autor tam. A tak ogólnie, to jednak celebryta bardziej niż polityk.
0
@macio_944 drugi Kukiz. Jest tylko po to, by odebrać każdemu po trochę elektoratu.
PiSowi, bo za kościołem, PO i Lewicy, bo za kościołem, ale postępowym, PSLowi, bo centralne poglądy, Konfederacji chyba najmniej zabierze, ale pewnie coś tam jednak weźmie.
Znowu będziemy mieli 10 kandydatów, co jest głupotą. Znowu debaty po 1 minucie na wypowiedź. Chory kraj.
Powinno być tak, jak w USA. Prawybory i dopiero potem właściwe wybory. No przynajmniej mi się podoba taki system..